SGK İl Müdürü İsmail Ünlü Uygad’ın Konuğu Oldu

SGK İl Müdürü İsmail Ünlü Uygad’ın Konuğu Oldu

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü görevini yürüten İsmail ÜNLÜ, ve Koordinatör Ali GÜNDÜZ Şanlıurfa UYGAD Şubesinin konuğu oldu.

26 Şubat 2018 - 20:37

2014 yılından bu yana Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü görevini yürüten İsmail ÜNLÜ, ve Şanlıurfa SGK İl Müdürlüğü’nden Koordinatör Ali GÜNDÜZ 24 Şubat Cumartesi günü Şanlıurfa UYGAD Şubesinin konuğu oldu.

Sosyal güvenlik alanında Avrupa ülkeleriyle Türkiye arasındaki farklara değinen ÜNLÜ;

Ayrıca, Şanlıurfa’da İstihdam- Çocuk İşçiliği İle Mücadele-Teşvik Primleri-İstihdam Teşvikleri- Kayıt Dışı İstihdam Nedenleri Ve Olumsuz Sonuçları-4/1-A -4/1B- Sigortalılar İçin Özel Şartlar- İş Kazası ve Meslek Hastalığı Sigortası- Sosyal Güvenlikte Kadınlara Yönelik Uygulamalar-Sağlık Haklarından Faydalanma İşlemleri- Geçici İş Görememezlik ve Emzirme Ödeneği-Yeni Denetim Modelleri gibi konularda istatistiki verilerle birlikte bu konular üzerinde soru cevap şeklinde açıklamalarda bulundu.UYGAD üyeleri de Sosyal Güvenlik Kurumuyla ilgili merak edilenleri Şanlıurfa SGK İl Müdürü ÜNLÜ’ye yönelttiler. Ziyaret sonunda bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı UYGAD Şube Başkanı M. Sıtkı ALOĞLU, Şanlıurfa SGK İl Müdürü İsmail ÜNLÜ’ye Şükran plaketini takdim etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tarihi Ankara mitinginde önemli açıklamalar
Tarihi Ankara mitinginde önemli açıklamalar
Oyuncakları gören küçük Mirza'nın mutluluğu izleyenleri duygulandırdı
Oyuncakları gören küçük Mirza'nın mutluluğu izleyenleri...