Siverek AK Başkan Adayı Seçim Turunda

Siverek AK Başkan Adayı Seçim Turunda

Siverek AK Başkan Adayı Seçim Turunda AK Parti Siverek ilçe Belediye Başkan adayı Şeyhmus Aydın gündüz sokaklarda gece ev toplantılarında vatandaşlarla bir araya gelip dua ve destek arayışlarını sürdürdüklerini söyledi.

10 Şubat 2019 - 00:04

Siverek AK Başkan Adayı Seçim Turunda AK Parti Siverek ilçe Belediye Başkan adayı Şeyhmus Aydın, seçim çalışmalarını gece gündüz demeden sürdürüyor. AK Başkan adayı Aydın, gündüz sokaklarda, gece ev toplantılarda vatandaşlarla bir araya gelip dua ve destek arayışlarını sürdürdüklerini söyledi.

Gönül Bağlarının Olduğunu Görmek Bize Şeref Veriyor

Sivereklilere ve Siverek’e hizmet etmeye talib olduklarını belirten AK Parti Siverek ilçe Belediye Başkan adayı Şeyhmus Aydın, “Gündüz çarşı eşrafımızı, akşamlarıda gönül bağımızın olduğu aileleri ziyaret ediyoruz.Her çaldığımız kapının ardında gönül bağlarının olduğunu görmek bize şeref veriyor.AK Parti İlçe Başkanımız Nedim Lale ve teşkilatımızla birlikte akşam, Şirin kuyu mahallesinde ikamet eden Elçi ailesini ziyaret ettik. Daha önceki akşam da Birecik ailesini ziyaret ettik. Hoş sohbet bir akşam geçirdik. İlçemize ve insanımıza nasıl faydalı olabilirizi konuştuk. Dua ve desteklerini istedik. Siverek’imizi hep birlikte yönetmemiz gerektiğini anlattık” dedi.

Çaldığımız Her Kapıda, Gönüllerde Yer Ettiğimizi Görüyoruz

Gündüz ise sahada seçim çalışmalarını sürdürdüklerini belirten AK Başkan adayı Şeyhmus Aydın, “Hürriyet Caddesi esnafını ziyaret ederek, hayırlı ve bereketli işler diledik. Vatandaşlarımızın bize olan ilgisinden dolayı tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Allah çıktığımız bu yolda bizleri mahcup etmesin inşallah.Çaldığımız her kapıda, gönüllerde yer ettiğimizi görüyoruz. Allah herkesten razı olsun. Memleketişi, gönülişi” diye konuştu.

Rabbim Birliğimizi, Dirliğimizi Daim Eylesin

AK Parti Siverek Belediye Başkan adayı Şeyhmus Aydın, “Teşkilatımızla birlikte yorulmak bilmeyen bir azimle vatandaşlarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Onlara kendimizi anlatmaya çalışmıyoruz, zaten insanlarımız bizi biliyor, tanıyor. Meydan kahvesi, Hürriyet caddesi,Şeytan Küçesindeki vatandaşlarımızı ziyaret ederek, kendilerinden desteklerini istedik. Çalmadık kapı, sıkmadık el, kazanmadık gönül kalmayıncaya kadar gece gündüz demeden ziyaretlerimizi sürdüreceğiz. Rabbim birliğimizi, dirliğimizi daim eylesin” diyerek desteklerini ve dualarını esirgemeyen herkese teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale'de Sağlık'ta Bir İlk Daha Gerçekleşti
Akçakale'de Sağlık'ta Bir İlk Daha Gerçekleşti
Çalınan Araç Kapısız ve Kaputsuz Bulundu
Çalınan Araç Kapısız ve Kaputsuz Bulundu