Siverek Diş Hastanesinde Çocuklara Özel Poliklinik

Siverek Diş Hastanesinde Çocuklara Özel Poliklinik

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Ağız ve Diş sağlığı Merkezin de (ASDM) yalnızca çocuklara hizmet verecek poliklinik açıldı.

07 Mayıs 2018 - 13:47 - Güncelleme: 07 Mayıs 2018 - 13:50

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Ağız ve Diş sağlığı Merkezin de (ASDM) yalnızca çocuklara hizmet verecek poliklinik açıldı. Hastaneye muayene için gelen çocuklar, hastane içerisin de yapılan oyun parkında oynayarak sıralarını bekleyecek.

Son teknoloji araç gereçlerle donatılan, çocuk polikliniğin de, çocuklara diş ağrısını unutturacak oyun alanları yanı sıra, muayene sırasında çocukların beğendiği çizgi filmleri izlettirilecek.

Çocuk polikliniğin de ayrıca lavabolarda, çocuklar için uygun hale getirildi. Çocuğunu diş tedavisi için hastaneye getiren Hasan Aluş, yapılan çalışma için hastane yönetimine teşekkür ederek, "Çocuklar son derece düşünülerek yapılmış bir çalışma, eskiden geldiğimiz de çocuklar sıkılırdı, muayene sırası gelene kadar huysuzlanırlardı ama şimdi geliyoruz, zaman nasıl geçti bilmiyoruz, muayene sırası geldiğin de dahi çocuklar oyun alanını bırakmak istemiyor. Çocuk oyun alanları yanı sıra, temiz ve modern poliklinik ve çocuk lavaboları da yapılmış. Tekrardan hastane yönetimine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

2018/05/2018-05-07-13-50-07.jpg
2018/05/2018-05-07-13-50-12.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'nın İki İlçesi İçme Suyuna Kavuşacak
Şanlıurfa'nın İki İlçesi İçme Suyuna Kavuşacak
Yeni Hayvan Pazarında Hummalı Çalışma
Yeni Hayvan Pazarında Hummalı Çalışma