Siverek’e 390 Km Şebeke Hattı Döşeniyor

Siverek'e 390 Km Şebeke Hattı Döşeniyor

Şanlıurfa Siverek'te ŞUSKİ Genel Müdürlüğü tarafındanYaklaşık 73 Milyon TL’ye mal olan 390 bin metrelik (390 kilometre) şebeke hattı döşemesine devam ediyor.

17 Nisan 2018 - 19:13

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, tüm ilçelerde olduğu gibi Siverek ilçesinde de gerek altyapı gerekse üstyapı hizmetlerinde yatırımlarını sürdürüyor. İlçe merkezi ile kırsalda yürütülen çalışmalarla Siverek halkı hak ettikleri hizmetlere kavuşuyor. Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü tarafından Siverek ilçesindeki alt yapı çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Proje Çalışmaları Devam Ediyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’nin her defasında dile getirdiği, “13 İlçenin su sorununu tarihe karışıyor”  ve “Su kaynaklarımızı iyi değerlendirmemiz gerekiyor” düsturu ile hareket eden ŞUSKİ Genel Müdürlüğü Şanlıurfa’nın tümünde alt yapı hizmetlerini eşit şekilde sürdürmeye devam ediyor.

İlçenin birçok noktasında alt yapı çalışmalarını sürdüren ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, vatandaşların içme suyu ihtiyacını karşılamak amacıyla sürdürdüğü proje kapsamında tüm araç ve personellerle birlikte sağlıklı hat döşeme malzemeleri ile hummalı bir hizmet yürütmektedir.

Siverek İlçesinin Su Problemi Bitiyor

Şanlıurfa genelinde olduğu gibi Siverek ilçesinde de hem kalite anlamında hem de suyun halka ulaşması anlamında büyük çaba sarf eden Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü ilçe merkezinin tümünü kapsayacak ve birçok kırsal mahalleyi de içine alacak olan içme suyu şebeke hattı revizyonu ile geleceğe yönelik adımlar atılıyor.

Yaklaşık 73 Milyon TL’ye mal olan 390 bin metrelik (390 kilometre) şebeke hattı döşemesine devam eden Büyükşehir, ilçe merkezi ve kırsaldaki su problemini tarihe gömmek için çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Siverek İlçesine teknik personelle birlikte çıkartmada bulunan ŞUSKİ Genel Müdürü Hamdi US,yeni hat şebeke çalışmasını yakından takip ederek projenin titizlikle yürütüldüğünü ve projenin planlandığı gibi devam ettiğini belirtti.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfa'da Feci Kavga 6 Ölü İşte Ölenlerin İsimleri
Urfa'da Feci Kavga 6 Ölü İşte Ölenlerin İsimleri
Kaybolan öğrencinin cansız bedeni bulundu
Kaybolan öğrencinin cansız bedeni bulundu