Siverek Gazi’de çok amaçlı hizmet evi hizmete açıldı

Siverek Gazi'de çok amaçlı hizmet evi hizmete açıldı

Şanlıurfa'nın Siverek İlçesinde Gazi mahallesindeki çok amaçlı hizmet evi hizmete açıldı

05 Eylül 2016 - 20:38 - Güncelleme: 05 Eylül 2016 - 20:43

Siverek Belediyesinin ‘Her Mahalleye Çok Amaçlı Taziye Evi’ Projesi

Siverek Belediyesi sürdürülen ‘Her Mahalleye Çok Amaçlı Hizmet Evi’ projesi kapsamında Gazi mahallesindeki çok amaçlı hizmet evi halkın hizmetine sunuldu.

Gazi mahalle sakinleri işbirliğiyle yaptırılan Hizmet evi Siverek Belediyesi Kırsal Hizmetler müdürlüğü tarafından kum, Çimento ve maddi destek sağlandı.

İnşaat çalışmalarında olduğu gibi inşaat sonrasında da çok amaçlı hizmet evinin Masa, Sedir ve temel ihtiyaçlarının da karşılandığını belirten Belediye Başkan Yardımcısı Hacı Ahmet Öncül yaptığı açıklamada şunları kaydetti. ’gazi mahallemizde vatandaşlar tarafından çok amaçlı hizmet edinin çalışmaları daha önce başlamıştı, mahalle sakinleri inşaat sürecinde belediyemizden destek istedi, bizde bu inşaat sürecinde kum, çimento ve maddi destek sağladık, bugünde hizmet evimiz tamamlandı. Hizmet evimizin masa, sedir ve temel ihtiyaçlarının eksiklikleri bulunuyordu, Belediye Başkanımız Resul Yılmaz’ın talimatları doğrultusunda hem inşaat süreci olmak üzere hem de sonrasında da destek verdik, hizmet evinin mahalle sakinlerine hayırlı uğurlu olmasının diliyorum’’dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Siverek'te Dut Pekmezi Yapımına Başlandı
Siverek'te Dut Pekmezi Yapımına Başlandı
Şanlıurfa'da Deprem
Şanlıurfa'da Deprem