Siverek’in Mesire alanı genişletiliyor

Siverek’in Mesire alanı genişletiliyor

Siverek'te Bisiklet yolu, Satranç alanı, çocuk oyun grupları, mesire alanlarının genişletme projesi yapım çalışmaları başladı.

03 Eylül 2016 - 17:29

Siverek Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Viranşehir karayolu üzerinde bulunan piknik alanı genişletme çalışmaları kapsamında mevcut piknik alanı (mesire) alanına çevresinde bulunan belediyeye ait 20 bin metre kare alan üzerinde içerisinde Bisiklet yolu, Satranç alanı, çocuk oyun grupları, mesire alanlarının genişletme projesi yapım çalışmaları başladı.

Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz’ın talimatları doğrultusunda daha modern ve güzel bir piknik (mesire) alanının yapım projesinin hayata geçirildiğini belirten Park ve bahçeler Müdürlüğü yetkilileri konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti.

’’daha önce piknik alanımız bulunuyordu, vatandaşlarımızın talebi üzerine piknik alanımızın çevresinde belediyemize ait 20 bin metre kare alan üzerinde ailelerimizin ve çocuklarımızın zamanlarını daha güzel ve modern bir yerde geçirmeleri için proje çalışması başlattık, proje çalışmalarının ardından ailelerimizin özellikle hafta sonlarını güzel ve huzurlu bir ortamda geçirmelerini sağlamak amacıyla çalışmalara başladık, projemizin ilk çalışması bugün başladı. İnşallah çalışmaların sona ermesiyle içerisinde Bisiklet yolu, Satranç alanı, çocuk oyun grupları, mesire alanlarının yer aldığı yeni mesire alanımızı halkımızın hizmetine sunacağız’’denildi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Çiftçi, Yangın Çıkan Avrupa Pasajını İnceledi
Başkan Çiftçi, Yangın Çıkan Avrupa Pasajını İnceledi
Saadet Partisi Şanlıurfa Milletvekili Adayları Değişiyor Mu ?
Saadet Partisi Şanlıurfa Milletvekili Adayları Değişiyor Mu ?