Siverek Kaymakamlığında Bayrak Değişimi

Siverek Kaymakamlığında Bayrak Değişimi

Şanlıurfa Siverek ilçe Kaymakamlığı'na Erzurum Tortum İlçe Kaymakamı Mustafa Çiftçiler atanırken,Siverek İlçe Kaymakamı Metin Demirel Batman Vali Yardımcılığına atandı.

01 Eylül 2018 - 14:03 - Güncelleme: 01 Eylül 2018 - 14:08

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Şanlıurfa Siverek ilçe Kaymakamlığı'na Erzurum Tortum İlçe Kaymakamı Mustafa Çiftçiler atandı.Siverek İlçe Kaymakamı Metin Demirel Batman Vali Yardımcılığına getirildi.

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'nin 2. ve 3. maddeleri gereğince aralarında vali yardımcısı ve kaymakamların da bulunduğu 471 mülki idare amirinin görev yeri değiştirildi. Resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren değişiklikle Siverek ilçe kaymakamlığına Erzurum Tortum İlçe Kaymakamı Mustafa Çiftçiler atanırken, Siverek İlçe Kaymakamı Metin Demirel Batman Vali Yardımcılığına getirildi.

Mustafa Çiftçiler Kimdir?

18 Ekim 1982 tarihinde Antakya da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Hatay da tamamladı. 2001 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’ne girdi. 2005 yılında mezun oldu. 2007 yılında Hatay Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine girdi.

Çamlıhemşin ve Adilcevaz Kaymakam Vekilliklerinden sonra bir yıl süre ile İngiltere Sheffield Üniversitesinde eğitim gördü. Saimbeyli ve Polateli ilçelerinde kaymakam olarak görev yaptı. Çiftçiler, 30.09.2014 tarihinde Tortum İlçesinde görevine başlamıştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dicle Elektrik Şanlıurfa’daki iftarda bir araya geldi
Dicle Elektrik Şanlıurfa’daki iftarda bir araya geldi
Büyükşehir, Göbeklitepe'ye sefer başlatıyor
Büyükşehir, Göbeklitepe'ye sefer başlatıyor