Siverek modern bir kent olma yolunda

Siverek modern bir kent olma yolunda

Başkan Resul Yılmaz; hiçbir ayırım yapmadan İlçe’nin her noktasına eşit hizmet ediyoruz.

01 Eylül 2016 - 13:48

Şanlıurfa’nın Siverek İlçe’sinde Belediye Başkanı Resul Yılmaz yapımı devam eden üst yapı çalışmalarını yerinde inceleyerek esnafları ziyaret etti.  Alt yapısı çalışmaları tamamlanan Abdal Ağa mahallesinde üst yapı çalışmaları kapsamında dökülen sıcak asfalt çalışmalarını inceleyen ve İlçe’nin her noktasına ayırım yapmadan hizmet götürdüklerine dikkat çeken Başkan Yılmaz; şöyle devam etti. “  bir yanda Siverek Belediyesi, diğer yandan Büyükşehir belediyesi ekipleri olarak Siverek’te çalışmalar gece gündüz demeden aralıksız devam ediyor. Belediyeler arasında ayırım yapmadan Büyükşehir Belediyesi ile uyum içerisinde, aynı amaç ve hedef doğrultusunda çalışıyoruz, alt ve üst yapısıyla, kavşakları ve yolları ile Siverek modern bir kent olma yolunda bütün hizmetleri alacaktır.

Başta Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve ekibine halkımız adına teşekkür ediyoruz, Şanlıurfa’nın 13 ilçesine ayırım yapmadan özverili bir şekilde çalışmalarına devam ettiğini görmekten mutluluk duyuyoruz. Kısa bir süre içerisinde ilimizi belli bir seviyeye getirmek. Bu çalışmaların halkımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum, Siverek halkı hizmetin en iyisine layıktır” dedi.

Bir süre yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Yılmaz, mahalle esnafları ile görüşerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aktardı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bozovalılar İftar Sofrasında Buluştu
Bozovalılar İftar Sofrasında Buluştu
Millilerin İlk Galibiyeti Şanlıurfa’dan
Millilerin İlk Galibiyeti Şanlıurfa’dan