Siverek’te Güvenlik Nedeni ile Kapatılan Yol Trafiğe Açıldı

Siverek'te Güvenlik Nedeni ile Kapatılan Yol Trafiğe Açıldı

Şanlıurfa Siverek ilçesinde Güvenlik gerekçesiyle kaymakamlık ve emniyet müdürlüğü binasının bulunduğu Atatürk Bulvarı'nın yeniden trafiğe açıldı.

26 Mart 2018 - 13:40

Şanlıurfa Siverek ilçesinde Güvenlik gerekçesiyle kaymakamlık ve emniyet müdürlüğü binasının bulunduğu Atatürk Bulvarı'nın yeniden trafiğe açıldı.Şanlıurfa Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz'ın yaptığı girişimlerle bir süre önce trafiğe kapatılan yol yeniden açıldı. Güvenlik gerekçesiyle kaymakamlık ve emniyet müdürlüğü binasının bulunduğu Atatürk Bulvarı'nın bir kısmı kapatılmıştı.

Rutin ziyaretler sırasında yolun yeniden trafiğe açılmasını isteyen esnaf ve vatandaşın talebi üzerine devreye giren Belediye Başkanımız Resul Yılmaz, ilgili kurum amirleriyle görüşmesi üzerine yol çift yönlü olarak yeniden trafiğe açıldı.

Esnaf ve vatandaşlardan gelen her türlü talebi değerlendirdiklerini dile getiren Başkan Resul Yılmaz, "Yolun açılmasıyla ilgili gerekli görüşmelerimizi yaptık, gerekli güvenlik önlemlerinin alınmasının ardından Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından çalışma yapıldı. Emniyet müdürlüğümüzün de takip ettiği çalışmaların tamamlanmasıyla yol yeniden trafiğe açıldı" dedi. Cadde esnafı ve vatandaşlar, yolun açılmasında emeği geçen Başkan Resul Yılmaz’a teşekkür ettiler.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tarihi Ankara mitinginde önemli açıklamalar
Tarihi Ankara mitinginde önemli açıklamalar
Oyuncakları gören küçük Mirza'nın mutluluğu izleyenleri duygulandırdı
Oyuncakları gören küçük Mirza'nın mutluluğu izleyenleri...