Siverek’te Kudüs Temalı Fotoğraf Sergisi
Reklam
Reklam

Siverek'te Kudüs Temalı Fotoğraf Sergisi

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Siverek Milli Eğitim Müdürlüğü ile Siverek İmam Hatipliler Derneği (Önder) işbirliğiyle, Kudüs temalı fotoğraf ve karikatür sergisi açıldı.

04 Ocak 2018 - 21:00

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Siverek Milli Eğitim Müdürlüğü ile Siverek İmam Hatipliler Derneği (Önder) işbirliğiyle, Kudüs temalı fotoğraf ve karikatür sergisi açıldı. İlçenin Hürriyet Caddesi üzerinde bulunan Yusuf Sami Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde sabah saatlerinde sergilenen eserler, öğleden sonra da Osman Esat Efendi İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri için sergilendi.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Siverek Önder Başkanı Mustafa Sımak, "Hafta boyunca ilçemizde Eğitim ve öğretim yapan çeşitli okullarımızda bu sergiyi gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz. Bu çalışmamız da amacımız; öğrencilerimiz de, Müslümanların ilk kıblesi olan Kudüs bilincini oluşturmaktır. Bu sergimizde 60 tane Kudüs’ü anlatan çeşitli fotoğraf ve karikatür bulunmakta. Öğrencilerimizin ilgisi büyük, inşallah Kudüs konusunu sıcak tutma ve bilinçlendirme amacıyla değişik çalışmalarımız devam edecek” dedi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aksa Şanlıurfa Doğalgaz Genel Müdürü Viranşehir’de-Videolu Haber
Aksa Şanlıurfa Doğalgaz Genel Müdürü Viranşehir’de-Videolu...
Viranşehir'de Amatör Kulüplere Önemli Destek-Videolu Haber
Viranşehir'de Amatör Kulüplere Önemli Destek-Videolu Haber