Siverek’te okullar arası anlamlı yardımlaşma

Siverek’te okullar arası anlamlı yardımlaşma

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde 'Kardeş Okul Projesi' kapsamında Osman Esad Efendi İmam Hatip ortaokuluna klima yardımında bulundu

12 Ekim 2017 - 13:50

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde 'Kardeş Okul Projesi' kapsamında Molla Ramazan Anadolu İmam Hatip Lisesi idareci ve öğretmenleri, Osman Esad Efendi İmam Hatip ortaokuluna klima yardımında bulundu.

Konu hakkında açıklamada bulunan Molla Ramazan Anadolu İmam Hatip Lisesi edebiyat öğretmeni Yunus Güzel, "İlçede okullar arası yardımlaşma ve dayanışmanın yaygınlaşması ve eksikliklerin tamamlanması amacıyla okullar arası kardeşlik projesi kapsamında imkanlar ölçüsünde güzel şeyler yapmaya çalışıyoruz. Bu çalışma sayesinde yardım yapmak isteyen, büyükleri hayrına okullara katkı sunmak isteyen yardımsever vatandaşları da bulup aracı oluyoruz. Bugün de aracılığımızla yardımsever bir vatandaşımızın katkısıyla Osman Esad Efendi İmam Hatip ortaokulunun bir sınıfına klima taktırdık. Daha önce de bu okulumuzda okuyan ihtiyaç sahibi öğrencilerin kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamıştık. Bu yardımlar da katkısı bulunan herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Osman Esad Efendi Ortaokulu idarecileri kardeş okul projesinin tüm okullar tarafından uygulanmasıyla okullardaki bir çok eksiğin giderilebileceğini belirterek, klima hibesi için teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bingöl Dr. Yalçın'ın Darp Edilmesini Kınadı
Bingöl Dr. Yalçın'ın Darp Edilmesini Kınadı
Doktora Şiddeti Engellemek İçin Tüm Çabayı Göstereceğiz
Doktora Şiddeti Engellemek İçin Tüm Çabayı Göstereceğiz