Sosyolog Yazar Polat Doğru Urfalı Öğretmenlere Seminer Verdi

Sosyolog Yazar Polat Doğru Urfalı Öğretmenlere Seminer Verdi

Sosyolog Yazar Polat Doğru tarafından Şanlıurfa’daki öğretmenlere Hayata Rehber Olmak konulu bir seminer verildi.

20 Kasım 2017 - 20:28 - Güncelleme: 20 Kasım 2017 - 20:35

24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Yönetici Akademisi Sürekli Eğitim Merkezinde Sosyolog Yazar Polat Doğru tarafından Şanlıurfa’daki öğretmenlere Hayata Rehber Olmak konulu bir seminer verildi.

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdür Şerafettin Turan, Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Murat Yanmaz, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Memduh Rastgeldi ve çok sayıda Öğretmenin katıldığı seminer, saygı duruşu İstiklal Marşının okunması ve İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’ın açılış konuşmasını yapmasıyla başladı.

Hazırlanan bu tür etkinliklerle öğretmenlerin motivasyonunu artırarak, öğrenci kalitesini artırmayı hedeflediklerini belirten İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, yaklaşan Öğretmenler Günü münasebetiyle tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı.

Karşılıklı sohbet havasında seminere başlayan Sosyolog Yazar Polat Doğru hayatından, ailesinden ve arkadaşlarından kesitler vererek Stund Up tadında akıcı üslubuyla dinleyenleri zaman zaman neşelendirip, zaman zaman da duygulanmalarını sağladı.

2017/11/1834907.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa Büyükşehir İndirime Gitti
Şanlıurfa Büyükşehir İndirime Gitti
CHP'nin Urfa'daki O İlçe Başkanlığıda İstifa Etti
CHP'nin Urfa'daki O İlçe Başkanlığıda İstifa Etti