Suriyeli inşaat işçisinden seyyar satıcıyı hayatta tutan hamle

Suriyeli inşaat işçisinden seyyar satıcıyı hayatta tutan hamle

Pendik’te R.G. adlı seyyar satıcı borcunu ödeyemediğini söyleyerek bir inşaatın dördüncü katına çıktı Kendini dördüncü kattan aşağıya sarkıtan şahsı Suriyeli inşaat işçisi para yardımı yaparak vazgeçirmeye çalıştı.

25 Ocak 2019 - 15:29

Pendik’te R.G. adlı seyyar satıcı, borcunu ödeyemediğini söyleyerek bir inşaatın dördüncü katına çıktı. Kendini dördüncü kattan aşağıya sarkıtan şahsı Suriyeli inşaat işçisi para yardımı yaparak vazgeçirmeye çalıştı. Cebindeki son 90 TL'yi vermeyi teklif eden Suriyeli işçi şahsı ikna etmeye çalışırken, diğer işçiler ve polis şahsın bir anlık dalgınlığından yararlanıp çekip kurtardı.

Olay Pendik Kaynarca'da Aydınlı Yolu Caddesi üzerinde inşaat halindeki bir binada gerçekleşti. Seyyar satıcı olduğu öğrenilen R.G. isimli şahıs, inşaatın dördüncü katına çıkarak aşağıya atlayacağını söyledi. Ardından üzerindeki kıyafetleri de çıkarıp fırlatan adam bağırmaya başladı. Sesleri duyan inşaat işçileri intihara teşebbüs eden adamın yanına gittiler ve şahsı vazgeçirmeye çalıştılar. R.G.'yi vazgeçirmeye çalışan Suriyeli inşaat işçisi Muhammed Elhacı şahsa borcunu ödeyebileceğini söyledi. Cebindeki son 90 TL'yi de vermeyi teklif eden Suriyeli işçi, şahsı uzun süre ikna etmeye çalıştı. Bu sırada aşağıya sarkan adam yürekleri ağza getirdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aksak’ın Görüşmeleri Meyvesini Vermeye Başladı
Aksak’ın Görüşmeleri Meyvesini Vermeye Başladı
Bakan Koca'dan Viranşehir'e Müjde
Bakan Koca'dan Viranşehir'e Müjde