ŞURKAV’dan Bir Yenilik Daha

ŞURKAV’dan Bir Yenilik Daha

Şanlıurfa İli Kültür Eğitim Sanat ve Araştırma Vakfı (ŞURKAV) 48 adet kitap yayını ŞURKAV’ın web sitesinde yayınlanmaya başladı.  

19 Nisan 2018 - 13:57

Şanlıurfa İli Kültür Eğitim Sanat ve Araştırma Vakfı (ŞURKAV)  tarafından 1990 yılından bugünü kadar yayınlanan 48 adet kitap yayını ŞURKAV’ın web sitesinde yayınlanmaya başladı.  

Şanlıurfa’yı ulusal ve uluslararası düzeyde tanıtmak için çeşitli yayınlar hazırlayan ŞURKAV, Alanında uzman kişilerin katkıları ile Şanlıurfa ile ilgili bugüne kadar 48 adet kitap, 4 Broşür, 3 Süreli Dergi, 3 görüntülü ve sesli yayın hazırladı.

ŞURKAV tarafından 1990 yılından bugüne kadar basımı yapılan kitapların, ilgililerine ve okuyuculara dağıtımı yapıldığından zaman içerisinde kitaplar tükendiğinden bazı kesim okuyucular ve ilgililer bu kitaplardan yararlanamıyorlardı. Her okuyucunun bu kitaplardan yararlanabilmesi adına yayınladığı kitapları vakfın internet sitesinde meraklılarıyla paylaşan ŞURKAV, bu hizmetiyle yayınların kalıcı olmasını ve araştırmacıların kitaplara daha kolay ulaşmalarını sağlamayı amaçlıyor. Kitaplar Şurkav resmi web sitesinde okuyucularını bekliyor.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri) 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da dereye düşen çocuk boğuldu
Şanlıurfa'da dereye düşen çocuk boğuldu
Şanlıurfa’da deprem
Şanlıurfa’da deprem