ŞURSAD Acenteleri ile Sıra Gecesinde Buluştu

ŞURSAD Acenteleri ile Sıra Gecesinde Buluştu

Kısa adı Şursad olan Şanlıurfa Sigorta Acenteleri Derneği başta Şanlıurfa olmak üzere birçok ilden gelen sigorta acenteleriyle sıra gecesinde biraraya geldi.

05 Kasım 2017 - 19:32

Kısa adı Şursad olan Şanlıurfa Sigorta Acenteleri Derneği başta Şanlıurfa olmak üzere birçok ilden gelen sigorta acenteleriyle sıra gecesinde biraraya geldi. Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF) Yönetim Kurulu üyeleri , Sigorta Acenteleri İşveren Sendikası (SAİS) Yönetim Kurulu üyeleri , Mardin ,Diyarbakır, Osmaniye,Adana Mersin, Gaziantep illerinden Sigorta Acenteleri dernek başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile  Şanlıurfa il genelindeki acentelerin katıldığı gecede yoğun iş temposu ve sektörde yaşanan olumsuz gelişmeleri biran olsun unutmak adına katılımcılar doyasıya eglendi.

Şanlıurfa Sigorta Acenteleri Başkanı Nihat Fırathan gece ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi.

" Geçtiğimiz günlerde dernegimizin olağan genel kurulunu yapmıştık yeni yonetimimizle beraber bizleri tekrar bu göreve layık gören tüm acente arkadaşlarımıza teşekkür etmek  vede sektör üzerinde sürekli yaşanan olumsuz gelişmeleri biran olsun unutturmak adina böyle bir gece düzenledik. Gecemize sadece Şanlıurfa il ve ilçelerindeki acenteleri değil ilimize yakın olan çevre iller başta olmak üzere birçok ilden sigorta dernekleri ve acentelerini davet ettik. Bizi kırmayıp gecemize katılan tüm meslektaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde geçirdiğimiz zamanımızı mesleğin gelecekte karşılaşacağı olumsuzluklara karşı da aynı duruş ve tavır içinde sergileyip bertaraf edecegimize inanıyorum."

Şursad derneğinin gecesinde hüzünlü anlarda yaşandı. Geleneksel sıra gecesi etkinliklerinde söz alan ve herkesin "kartalım ne yapsın" sloganıyla tanıdığı acentelerin abisi pozisyonunda olan ve geçtiğimiz günlerde ani kalp kriziyle yasamini yitiren Mehmet Kartal'ın yeri boş kalması acenteleri hüzünlendirdi.

 

2017/11/7441068.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ŞUSKİ'nin Hayata Geçirdiği Projesi Ödül Aldı
ŞUSKİ'nin Hayata Geçirdiği Projesi Ödül Aldı
Trambüs Test Sürüşleri Tamamlandı
Trambüs Test Sürüşleri Tamamlandı