Suruç Meydan Projesi Tamam

Suruç Meydan Projesi Tamam

Projesi hazırlanan ve yapım aşamasında olan Suruç Meydan Projesi ile ilgili Yapılan görüşmenin ardından müjdeli haber geldi.

16 Ekim 2018 - 09:19

Şanlıurfa Suruç Belediyesi yeni projelerle ilçenin ticari, kültürel ve turizm gelişimini öne çıkartmayı hedefliyor. Suruç ilçesini turizm ile anılan bir ilçe konumuna getirme hedefiyle çıktığı hizmet yolun

Bu kapsamda projesi hazırlanan ve yapım aşamasında olan Suruç Meydan Projesi ile ilgili müjdeli haber geldi.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili MKYK Üyesi İbrahim Halil Yıldız ile Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkanı Tarık Açıkgöz, iller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük’ü makamında ziyaret ederek Meydan Projesi ile ilgili görüştüler. Yapılan görüşmenin ardından bölge halkının beklediği müjdeyi Başkan Açıkgöz ile Vekil Yıldız verdiler.

İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük projenin tamamının hayata geçirilmesi için gerekli imzayı atarken start verilen proje hayata geçtiğinde ilçe adeta yeni bir görünüme kavuşmuş olacak.

Suruç Belediye Başkanı Tarık Açıkgöz Suruç Meydan projesi ile insanların sosyalleşmesi adına gezi alanları, dinlenme alanları, eğlence alanları, çocukların güvenli vakit geçireceği alanlar, yeme içme alanları ve spor etkinlik alanları ve prestij caddesi boydan boya Türk bayrağı, At figürü ve Nar figürü ile ışıklandırılacak. Meydan projesi ile bölge halkının ihtiyaçlarının karşılanması sağlanırken çevre il ve ilçelerden gelen yerli ve yabancı turistlerin Suruç ilçesinde rahat, güvenli ve huzurlu zaman geçirmesi için gerekli donatılara ulaşması da hedefleniyor. Nüfus için gerekli olan donatılar çerçevesinde ilçemize modern ve kent estetiğine uygun alanlar kazandırmaya devam edeceğiz bu anlamda çalışmalarımıza büyük katkı sunan Sayın Milletvekilimiz İbrahim Halil Yıldız’a tüm bürokratlarımıza iller bankası Genel Müdürümüze ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum " dedi.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili MKYK Üyesi İbrahim Halil Yıldız ise " Halkımıza en iyi hizmeti vermek için TBMM’deki çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Meclisteki çalışmalarımız arasında bir yandan halkımızın taleplerini alıyoruz. Bir yandan da yeni projeleri bölgemize kazandırmaya devam ediyoruz. Onlardan birisi de SURUÇ MEYDAN PROJESİ, Sayın Başkanımız Tarık Açıkgöz beyle bugün başkentimizde iller Bankası Genel Müdürümüz Yusuf Büyük ile önemli bir görüşme yaparak Suruç ilçesinin çehresini değiştirecek bir projenin startını verdik. Projemiz önümüzdeki günlerde hayata geçecek ilçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Bu haber 619 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DGS İçin Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı
DGS İçin Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı
Merkez Bankası Döviz Rezervlerini Artırdı
Merkez Bankası Döviz Rezervlerini Artırdı