Suruç, Şanlıurfa Büyükşehir ile Artık Daha Yeşil-Videolu...

Suruç, Şanlıurfa Büyükşehir ile Artık Daha Yeşil-Videolu Haber

Suruç’ta alt ve üstyapı çalışmalarını sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, ilçenin daha da yeşil bir görünüme kavuşması için park yapım çalışmalarına ağırlık verdi

26 Mart 2018 - 14:01

Suruç’ta alt ve üstyapı çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, ilçenin daha da yeşil bir görünüme kavuşması için park yapım çalışmalarına ağırlık verdi. İlçede yapımı tamamlanan parkları gezen Başkan Nihat Çiftçi, vatandaşlarla da bir araya gelerek çalışmaları halka aktardı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere ziyaret ettiği Suruç’ta Büyükşehir Belediyesinin yaptığı çalışmaları yerinde inceledi.

İlçede yapımı tamamlanan parkta temaslarda bulunan Başkan Çiftçi "Suruç’ta ilkler Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapıldı" dedi.

Suruç ilçesinin kaderinin Büyükşehir Belediyesi ile değiştiğini belirten Başkan Çiftçi, “Suruç Büyükşehir Belediye Başkanlığımız tarafından güzel hizmetlere kavuşuyor. Suruç’ta ilk parklar Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapıldı. Bugünde arkadaşlarımız ile alan incelemesinde bulunduk. Suruçlu gençlerimizin mutluluğu için çalışıyoruz onların mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Suruç bizim için önemli bir ilçe. Prestij caddesi, spor sahası, kapalı semt pazarı ile birlikte son zamanda yaptığımız parkları, yolları, yağmur dranajı ve son olarak Suruç içme suyu arıtma tesisi ile İlçemizin kaderi değişiyor. Ak Belediyeler hizmet belediyeleridir ve Ak Belediyecilik anlayışı Suruç ilçemizde kendini göstermeye başladı. Çocuklarımızın, ailelerimizin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur” şeklinde konuştu.

Alanda yaptığı incelemelerin ardından Başkan Çiftçi, parkta bulunan vatandaşlar ile bir süre sohbet etti.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
10 İlde Gazetecilere FETÖ Operasyonu
10 İlde Gazetecilere FETÖ Operasyonu
2.Avrupa Spor Festivali Şanlıurfa'da Başlıyor
2.Avrupa Spor Festivali Şanlıurfa'da Başlıyor