Süt, Kılıçoğlu ve Baydar ŞUTSO Meclisine Seçildi

Süt, Kılıçoğlu ve Baydar ŞUTSO Meclisine Seçildi

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası ŞUTSO seçimlerinde Kemal Süt ve Kadir Kılıçoğlu Metin Baydar'ın bulunduğu 29. meslek grubunda tek liste ile seçildiler.

08 Nisan 2018 - 19:07

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası ŞUTSO seçimlerinde DURU TV yönetim kurulu Başkanı Kemal Süt ve iş adamı Kadir Kılıçoğlu Metin Baydar'ın bulunduğu 29. meslek grubunda tek liste ile seçildiler. SUTSO seçimleri yapılırken 3 dönemdir aralarında DURU TV yönetim kurulu Başkanı Kemal Süt ve iş adamı Kadir Kılıçoğlu Metin Baydar’ın bulunduğu ve kamuoyunda 29. meslek grubu olarak bilinen is adamlarından oluşan meslek grubu 3.Yılında girdiği secimden bir kez daha yine tek liste girdiği secimde geleneği bozmadı.

ŞUTSO secimi Urfa için ne kadar önemli olsa bile 29. Meslek grubu secimde önemli bir yer alıyor. Yapılan ŞUTSO seciminde29. Meslek grubunda yer alan Is adamı Kadir Kilicoğlu’nun ŞUTSO baskanligı için isimi geçiyor.

Şanlıurfa’da yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren 29.meslek grubu SUTSO seçiminde de adından söz ettirmeyi basardı.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

2018/04/2018-04-08-19-10-36.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ceylanpınar'da Kesilen Cezaları ile İlgili Açıklama
Ceylanpınar'da Kesilen Cezaları ile İlgili Açıklama
Aliye Badıllı Hakkın Rahmetine Kavuştu
Aliye Badıllı Hakkın Rahmetine Kavuştu