ŞUTSO’da istifalar ard arda geldi

ŞUTSO'da istifalar ard arda geldi

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyesi Kadir Kılıçoğlu, Cevahir Asuman Yazmacı, Cemal Casuk ve Halil Savaş yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettiler.

31 Ağustos 2016 - 12:46 - Güncelleme: 31 Ağustos 2016 - 12:59

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyesi Kadir Kılıçoğlu, Cevahir Asuman Yazmacı, Cemal Casuk ve Halil Savaş yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettiler. İstifa edenlerin yerine yedeklerle tamamlanması, kayyum atanması, yeniden seçime gidilmesi ve  genel kurulda yeniden seçim yapılması gibi seçenekler Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği  (TOBB) hukuk müşavirliğinin görüşü ve  TOBB kararı çerçevesinde sonuçlanacak. Şanlıurfa Ticaret Odası’nın kaderi TOBB’den gelecek karara göre şekillenecek. TOBB, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası’nı yönetmek üzere temsilci ataması yapması da olası ihtimaller arasında. Yeniden yapılacak seçim süresinin ise 9 ay olduğu gelen bilgiler arasında.

Ayrıca Şanlıurfa Ticaret Odası’nda yönetimde boşluk olması Şanlıurfa’da yatırım yapan ve yapacak olan iş adamlarının üzerinde olumsuz etki yapacak.

Kaynak: Özel Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sıcaklarda Bunalan Çocuklar Süs Havuzlarında Serinliyor
Sıcaklarda Bunalan Çocuklar Süs Havuzlarında Serinliyor
Baydilli 100 Mahalle Muhtarı İle Bir Araya Geldi
Baydilli 100 Mahalle Muhtarı İle Bir Araya Geldi