ŞUTSO’DA KOSGEB Girişimcilik Kursu Sertifika Töreni Yapıldı

ŞUTSO'DA KOSGEB Girişimcilik Kursu Sertifika Töreni Yapıldı

ŞUTSO ve İşkur, KOSGEB İşbirliğiyle düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Kursunu başarıyla bitiren kursiyerler düzenlenen törenle sertifikalarını aldı

28 Kasım 2018 - 23:59 - Güncelleme: 29 Kasım 2018 - 21:02

KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Kursu sertifika töreni ŞUTSO'da düzenlendi. Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü ve Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi (KOSGEB) işbirliğiyle düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Kursunu başarıyla bitiren kursiyerler düzenlenen törenle sertifikalarını aldı. Sertifika töreninde açılış konuşmasını yapan ŞUTSO Meclis Başkanı Ahmet Altun kursu başarıyla bitirenleri tebrik, emeği geçenlere de teşekkür ettiği bir konuşma gerçekleştirdi. Meclis Başkanı Altun’un konuşmasının ardından Meclis Üyesi A.Furkan Yetim, Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Fehime Çoban Avcı, Genç Girişimciler Kurulu Başkanı İ.Halil Görgün, İŞKUR İl Müdür Yardımcısı Mahmut Kaya ve Eğitmen H. Kübra Işık İshakoğlu kursiyerlere başarı dileklerini ilettikleri birer konuşma yaptı.

ŞUTSO Meclis Toplantı Salonu'nda düzenlenen törende, kursiyerlere sertifikalarını ŞUTSO Meclis Başkanı Ahmet Altun, Meclis Üyesi A.Furkan Yetim, Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Fehime Çoban Avcı, Genç Girişimciler Kurulu Başkanı İ.Halil Görgün, İŞKUR İl Müdür Yardımcısı Mahmut Kaya, KOSGEB Temsilcisi Atiye Akkuş ve Eğitmen H. Kübra İshakoğlu verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x