ŞUTSO’dan Kan Bağışına Davet

ŞUTSO'dan Kan Bağışına Davet

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Meclis Üyeleri ve Odaya Kayıtlı Üyeler Kahramanlık Kanımızda Var temalı kan bağışı kampanyasında buluşuyor.

03 Nisan 2018 - 09:53

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Meclis Üyeleri ve Odaya Kayıtlı Üyeler "Kahramanlık Kanımızda Var" temalı kan bağışı kampanyasında buluşuyor.

ŞUTSO, Kızılay Şanlıurfa Şubesi işbirliğiyle Kızılay'a destek olmak amacıyla "Kahramanlık Kanımızda Var" temalı kan bağışı kampanyası düzenliyor. ŞUTSO Kayyum Heyeti Başkanı İsmail Demirkol, kan bağışı kampanyasına katılım için ŞUTSO üyeleri başta olmak üzere tüm Şanlıurfalılara çağrıda bulundu.  ŞUTSO Kayyum Heyeti Başkanı İsmail Demirkol, kan bağışı kampanyası ile ilgili yaptığı açıklamada, “Üyelerimizin sağlıklı bir yaşam sürdürmesi ve Türk Kızılayı’nın kan ihtiyacının bir bölümünün karşılanması adına bir kan bağışı düzenlemeyi düşündük. Kan bağışı stantlarımız, 04 Nisan 2018 Çarşamba tarihinde, ŞUTSO Hizmet Binası’nda kurulacak ve 10.00 - 17.00 saatleri arasında kan bağışında bulunmak isteyen vatandaşlarımızın hizmetinde olacaktır.

Bu bağlamda Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyelerimiz ve odamıza kayıtlı tüm üyelerimizi, başlattığımız kan bağışı kampanyasına destek olmak üzere kan bağışında bulunmaya davet ediyorum’ dedi.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Özyavuz Hafta Sonu Mesaisini Kırsalda Geçirdi
Özyavuz Hafta Sonu Mesaisini Kırsalda Geçirdi
Murat Yalçınkaya Avrupa Şampiyonu Oldu
Murat Yalçınkaya Avrupa Şampiyonu Oldu