ŞUTSO Hesaplarını İnceledi

ŞUTSO Hesaplarını İnceledi

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Hesapları İnceleme Komisyonu hesaplarını İnceledi.İncelemede, herhangi bir usulsüzlük ve eksikliğe rastlanılmadı.

20 Eylül 2018 - 21:25

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Hesapları İnceleme Komisyonu Eylül Ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi. Komisyon tarafından yapılan incelemede, herhangi bir usulsüzlük ve eksikliğe rastlanılmadı.

Hesapları İnceleme Komisyonu, ŞUTSO Yönetim Kurulu Toplantı Salonu'nda Komisyon Başkanı Mehmet Aslan başkanlığında, Başkan Yardımcısı Hamza Tavas, Üyeler; Bedir Süzer, Bekir Baysoy, Mali İşler Sorumlusu Vedat Tekatlı ile Mali İşler Birim Personeli Mehmet Baysoy’un katılımıyla 2018 yılı Temmuz ve Ağustos Ayları mizanlarının gelir gider tetkikleri ve hesaplarının incelenmesi gündemiyle olağan toplantısını yaptı.

Gerçekleşen toplantıda, 2018 Temmuz ve Ağustos mizanlarının gelir gider tetkikleri yapılarak hesaplar incelendi. Yapılan incelemede, herhangi bir usulsüzlük ve eksikliğe rastlanılmadığı komisyon tarafından tespit edilerek karar altına alındı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kılıçdaroğlu Saldırıya Uğradı
Kılıçdaroğlu Saldırıya Uğradı
Engelsiz Ceylanlara Coşkulu Karşılama
Engelsiz Ceylanlara Coşkulu Karşılama