ŞUTSO Kuveyt Heyeti ile İstişare Toplantısı Yaptı

ŞUTSO Kuveyt Heyeti ile İstişare Toplantısı Yaptı

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Kuveyt’in Türkiye Büyükelçisi Ghassan Yousef Abdulbari Al Zawawi ve heyeti ile gerçekleştirilen istişare toplantısına katıldı.

09 Ocak 2019 - 12:34

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Kuveyt’in Türkiye Büyükelçisi Ghassan Yousef Abdulbari Al Zawawi ve heyeti ile gerçekleştirilen istişare toplantısına katıldı.

ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Kadir Kılıçoğlu, Mehmet Yetim, Yönetim Kurulu Üyeleri Cevahir Asuman Yazmacı, Cuma Korak, M.Sait Aydın,Selçuk Karakuş, Ş.Müslüm Korkmaz, Hüseyin Belit, programları çerçevesinde ilimize gelen Kuveyt’in Türkiye Büyükelçisi Ghassan Yousef Abdulbari Al Zawawi ve heyeti ile Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, ASKON Şanlıurfa Şube Başkanı Orhan Şahin, Başkan Yardımcısı M.Recep Uğur'un katılımlarıyla gerçekleştirilen yemekli istişare toplantısında bir araya geldi.

Toplantıda, Suriyelilere yönelik sürdürülen projeler hakkında istişarede bulunuldu. Toplantının akabinde ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Büyükelçi Ghassan Yousef Abdulbari Al Zawawi'ye günün anısına hediye takdiminde bulundu.

Bu haber 406 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kuzeyin Çocukları Şanlıurfa'yı Gezdi
Kuzeyin Çocukları Şanlıurfa'yı Gezdi
90 derecede çalışıyorlar
90 derecede çalışıyorlar