ŞUTSO Meclis Üyelerinin İsimleri Belli Oldu

ŞUTSO Meclis Üyelerinin İsimleri Belli Oldu

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası 29 meslek grubundan 80 meclis üyesinin seçimi bugün gerçekleşti. Seçimi Tamamlanan Meclis Üyelerinin İsimleri Belli Oldu.

08 Nisan 2018 - 22:00 - Güncelleme: 09 Nisan 2018 - 18:27

2018 yılından itibaren 2022 yılından kadar Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası 29 meslek grubundan 80 meclis üyesinin seçimi bugün gerçekleşti. Ziyaeddin Akbulut Orta okulu ve Sabiha Özlek lisesinde oy verme işleminin tamamlanması ile kesin olmamak ile beraber Meclis Üyelerinin İsimleri Belli Oldu.

Kesin sonuçlar ŞUTSO'da askıya çıktıktan itirazlar göz önüne alındıktan sonra yayınlanacak.

ŞUTSO Seçimi Sonrası Meclis Üyelerinin İsimleri-(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa

1.Grup 1- Ahmet Oruç, 2-Mikail Zahit

2.Grup 1- Eyyüp Önkol 2- Bekir Baysoy

3.Grup 1- Sait Aydın 2- Ahmet Önkol

4.Grup 1- Mustafa Sarı 2- Sabri Akaltun 3- Apo Yüksel

5.Grup 1- Asuman Yazmacı 2- Cemil Bayık 3- Musa Baydilli

6.Grup 1- Mustafa Taş 2- Şeyhmus Demirel

7.Grup 1- Mustafa Tuz 2- Süleyman Çelik 3- Tarık Belit

8.Grup 1- Mehmet Paydaş 2- Furkan Yetim 3- Cemal Beyaz

9.Grup 1- Ali Eyyüpoğlu 2- Serhat Karadağ 3- Necmi Şelli

10.Grup 1- Adil Kılıç 2- Adem Atmani 3- Abuzer Avcı

11.Grup 1- Mehmet Çalışkan 2- İbrahim Şenpa 3- Atilla Meral

12.Grup 1- Ömer Yiğit 2- Kadri Dolap 3- Şefik Çapa

13.Grup 1- Mehmet Günak 2- Mustafa Taşdöndüren

14.Grup 1- Mustafa Sonekinci 2- Mehmet Karademir 3- Mahmut Kaytan

15.Grup 1- İbrahim Halil Peltek 2- Kureyşi Çelik 3- Mustafa Aşık

16.Grup 1- Ahmet Sabur 2- Ahmet Altun

17.Grup 1- Mehmet Aslan 2- Bakır Ama 3- Fethi Şeker

18.Grup 1- Selçuk Karakuş 2- Selhattin Ateş 3- Beyazkurt 

19.Grup 1- Müslüm Korkmaz 2- Bedir Süzer 

20.Grup 1- Hasan Gülel 2- Yetimoğlu

21.Grup 1- Abdullah Kaplan 2- Hamza Tavas 3- Üstün Elektrik 

22.Grup 1- İbrahim Toru 2- Mahmut Yoğuş 3- Anadolu Oyuncak

23.Grup 1- Abdullah Acı 2- Cemal Azar

24.Grup 1- Oktay Doğan 2- Abdulkadir Güllüoğlu 3- Afg Medical

25.Grup 1- Mustafa Zahit 2- Mehmet Küllahlı

26.Grup 1- Mahmut Akaslan 2- Cuma Korak 3- Aygün

27.Grup 1- Maruf Karadağ 2- Hasan Yılmaztekin 3- Vedat Polat

28.Grup 1- Mustafa Direkçi 2- Mehmet Gökmen 

29.Grup 1- Kadir Kılıçoğlu 2- Kemal Süt 3- Metin Baydar

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Harran Üniversitesinde Oryantasyon Programı Sona Erdi
Harran Üniversitesinde Oryantasyon Programı Sona Erdi
Şehit Öğretmen Mezarı Başında Anıldı
Şehit Öğretmen Mezarı Başında Anıldı