ŞUTSO TEB ile protokol imzalandı

ŞUTSO TEB ile protokol imzalandı

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Türk Ekonomi Bankası (TEB) Şanlıurfa Şube Müdürü Celal Öztürkmen arasında odamız üyelerine büyük avantajlar sağlayacak anlaşma imzalandı.

28 Mart 2019 - 16:18

ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.HalilPeltek’in makamında gerçekleştirilen protokol imza töreninde TEB İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi M.Fatih Sayma da hazır bulundu.Gerçekleştirilen protokol kapsamında, ŞUTSO üyeleri özel avantajlarla hem bireysel hem de ticari ihtiyaçlarını uygun koşullarda karşılayabilecek.

Esnaf ve KOBİ’lerin gelişmesine ve rekabette güçlenmelerine destek olmak üzere Türkiye genelinde odalar ile işbirliği yapan TEB, bu kez Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine özel indirimli kredi faizi, ekstra avantajlı POS fiyatlaması, çeşitli bankacılık işlemlerinde masraf indirimleri ve bazı işlemleri ücretsiz yapma imkânı gibi pek çok avantajın sunulduğu özel bir paket hazırladı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, "Üyelerimizin nakdi ihtiyaçlarının giderilmesine katkı sağlamak adına, Türk Ekonomi Bankası (TEB) Şanlıurfa Şube Müdürü Celal Öztürkmen ile bir protokol imzaladık. Bu protokol ile üyelerimiz, hem bireysel hem de ticari nakit ihtiyaçlarını ve bankacılık işlemlerini uygun koşullarda karşılayabilecek. Üyelerimize hayırlı olsun" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vali Erin esnafla bir araya geldi
Vali Erin esnafla bir araya geldi
Büyükşehir Meclisi Ağustos ayı toplantısını tamamladı
Büyükşehir Meclisi Ağustos ayı toplantısını tamamladı