Suvari Aşiretinden Beyazgül’e Tam Destek

Suvari Aşiretinden Beyazgül’e Tam Destek

Suvari Aşiretinden Beyazgül’e Tam Destek Şanlıurfa’nın tanınmış aşiretlerinden Suvari aşiretine mensup Keser ailesi AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül’e destek amacıyla Eyyübiye’de seçim bürosu açtı

24 Mart 2019 - 16:58

Şanlıurfa’nın tanınmış aşiretlerinden Suvari aşiretine mensup Keser ailesi AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül’e destek amacıyla Eyyübiye’de seçim bürosu açtı. Miting havasında geçmesi beklenilen seçim ofisi açılışı hava muhalefetinden dolayı kapalı alanda yapıldı.

Eyyübiye Belediye Meclis Üye Aday Adayı olan Semt Pazarcılar Derneği Başkanı Hacı Keser’in öncülüğünde hazırlanan seçim bürosunun açılışını yapan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül başta Suvari aşiretinin mensuplarına ve Hacı Keser ile ailesine teşekkür etti.

Seçim bürosu açılışında kendilerini yalnız bırakmayan AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül ve diğer davetlilere minnettarlık duyduklarını belirten Eyyübiye Belediye Meclis Üye Aday Adayı Hacı Keser 31 Mart yerel seçimlerinin memleketimize, ilçeye hayırlara vesile olmasını diledi.

BEYAZGÜL: EYYÜBİYE’DEKİ TAPU SORUNU ÇÖZÜLECEK

Eyyübiye’de en önemli sorunların başında tapu ve işsizlik sorunu geldiğini ifade eden Belediye Başkan Adayı Av. Beyazgül, “1 Nisan’da inşallah ben ve Mehmet Kuş seçildiğimiz takdirde ilk olarak tapu ardından ise işsizlik sorununa çözüm üreteceğiz. Bu sorunu ancak biz çözebiliriz. 17 yıllık iktidarımızda ülkemizi memleketimizi daima karıştırmak isteyen karanlık güçler oldu. Hatta kentimizde canlı bombalar patlatarak yatırımcıların buraya yatırım yapmalarını engellemeye kalktılar. Ancak biz kentimizin huzur kenti olduğunu biliyoruz. Bu konuda yatırımcıları kentimize davet ederek onlara bu şehri gezdirip yatırım yapmalarını sağlayarak istihdam sorununu çözeceğiz” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Eyyübiye Belediye Meclis Üye Aday Adayı olan Semt Pazarcılar Derneği Başkanı Hacı Keser’in öncülüğünde açılan seçim bürosunun açılış kurdelesi kesildi.(Şanlıurfa 63 Urfa Haber Şanlıurfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gazetecilerden Beyazgül'e ziyaret
Gazetecilerden Beyazgül'e ziyaret
Hakim ve savcılara veda yemeği
Hakim ve savcılara veda yemeği