Tamah Aşireti MHP’ye Katıldı

Tamah Aşireti MHP'ye Katıldı

Şanlıurfa’daki Tamah aşiretine mensup Seyfettin Demir ve akrabaları Milliyetçi Hareket Partisi Katıldı.MHP Şanlıurfa’ya Katılım gösteren üyelere rozetlerini il başkanı Mahmut Güneş Taktı

25 Şubat 2018 - 23:13

Şanlıurfa’daki Tamah aşiretine mensup Seyfettin Demir ve akrabaları Milliyetçi Hareket Partisi Katıldı.MHP Şanlıurfa’ya Katılım gösteren üyelere rozetlerini il başkanı Mahmut Güneş Taktı.

Tamah Aşiretine mensup Seyfettin Demir ve akrabaları katılım yaptı. Artık MHP çatısı altında bulunuyorlar. Katılımdan dolayı Seyfettin Demir kardeşime ve yakınlarına teşekkür ediyorum. Bilindiği gibi 15 Temmuzdan beri MHP’nin tutumundan dolayı MHP’ye il genelinde ve kırsalda büyük teveccüh var. bizde il,ilçe ve teşkilatlar olarak vatandaşlarımızın taleplerine karşılık olarak vatandaşlarımızın yanında bulunuyoruz. Tek gayemiz bu bayrağı nasıl yükseltebiliriz. bu bayrağı nasıl ayakta tutabiliriz. Kardeşliği nasıl geliştirebiliriz. Bütün düşüncemiz budur. Tamah aşiretine katılımdan dolayı teşekkür ediyor ve bu katılımın vatanımıza ve milletimize hayırlı olsun dedi..

Tamah aşireti adına konuşan Seyfettin Demir ise akrabalarımızla bir araya gelip istişare ettik. Aldığımız karar ile MHP’ye katıldık. Bu saatten sonra önemli olan partimizdir. Türkiye için bayrağımız için MHP’ye katıldık. Allah hayırlı ve uğurlu etsin dedi.

Daha sonra MHP Şanlıurfa İl Başkanı Mahmut Güneş; Seyfettin Demir’e MHP’nin rozetini taktı. MHP il teşkilat Başkanı İbrahim Ocakoğlu ise diğer katılımcılara MHP’nın rozetini takarak MHP’ye katılımlarından dolayı Tamah aşiretine mensup katılımcılara kendilerine teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ak Parti Şanlıurfa İlçe Belediye Başkan Adayları 2019 Açıklandı
Ak Parti Şanlıurfa İlçe Belediye Başkan Adayları 2019...
Şanlıurfa'da Fuhuş Baskını 15 Kişi Tutuklandı
Şanlıurfa'da Fuhuş Baskını 15 Kişi Tutuklandı