Tamah Aşireti Oy Vereceği Partiyi Seçti

Tamah Aşireti Oy Vereceği Partiyi Seçti

Şanlıurfa Haliliye ilçesi Havşanlı Mahallesinde ikamet eden Tamah Aşireti Oy Vereceği Partiyi Seçti Tamah Aşireti üyeleri AK Parti'ye tam destek verdiklerini açıkladı.

09 Haziran 2018 - 03:38

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili 27. Dönem Milletvekili adayı Dr. Halil Özcan, beraberinde Haliliye Belediye başkanı Fevzi Demirkol ile birlikte kırsal mahallelerde seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Her gittiği kısal mahallelerde coşkuyla karşılanan AK Vekil Dr. Özcan, vatandaşlara 24 Haziran seçimleriyle ilgili açıklayıcı bilgiler verip, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partiye destek istiyor. AK Vekil Dr. Halil Özcan, Vatandaşlara Rabia işareti yaptırarak, toplu hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmiyor.

İftar vaktinde gittiği ve bölge kırsal mahallelerin Muhtarlarının da hazır bulunduğu Havşanlı (köyünde) kırsalında vatandaşlarla birlikte iftar eden AK Parti Şanlıurfa milletvekili Dr. Halil Özcan, “Şu anda Havşanlı’dayız. Bütün Muhtarlarımız da burada. İftarımızı burada birlikte açtık. En önemlisi de birlik beraberlik içersinde Tamah aşiretini görmek ve AK Partiyi tam desteklemeleri bizi çok mutlu etti. Çünkü onlarda meselenin çok ileri boyutta olduğunu ve Türkiye üzerinde oynanan oyunların farkında olduklarını anlamışlar. Bir tarafta şer odakların birleştiği, bir tarafta da AK Parti ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan karşısında birleşen bir şer odağı var. Bunun bilincindeler. Kendileri AK Parti ve Sayın Cumhurbaşkanımıza tam destek olacaklarını belirtiyorlar. 24 Haziran’da inşaallah alınan iyi bir sonuçla 1 gün sonrasında güzel bir mesaj vereceğiz hem Urfa’ya hem Türkiye’ye. Zaten Viranşehir, Ceylanpınar, Haliliye, Eyyübiye diye bir ayrım yapmıyoruz. Bunlar her zaman Vatan, millet ve bayrağın yanında olmuşlardır” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tatlıses: Allah kimseyi mağarada büyütmesin inşallah
Tatlıses: Allah kimseyi mağarada büyütmesin inşallah
Küçük kaymakamlar talimat yağdırdı
Küçük kaymakamlar talimat yağdırdı