Tatlıses Urfa Yerine İzmir’i Tercih Etti

Tatlıses Urfa Yerine İzmir'i Tercih Etti

Urfalı Ünlü Sanatçı İbrahim Tatlıses AK Parti İzmir’den Milletvekili Aday Adayı olarak Urfa Yerine İzmir’i tercih etti

28 Nisan 2018 - 01:19 - Güncelleme: 28 Nisan 2018 - 19:44

Urfalı Ünlü Sanatçı İbrahim Tatlıses AK Parti İzmir’den Milletvekili Aday Adayı olarak Urfa Yerine İzmir’i tercih etti. Tatlıses aday adaylık başvurusu sonrası Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan hep benim yanımda oldu, bende her zaman onun yanındayım. İfadelerinde bulundu.

Geçtiğimiz yıl İzmir'e yerleşen Şanlıurfalı ünlü türkücü Şanlıurfalı İbrahim Tatlıses, 24 Haziran seçimleri için AK Parti’den milletvekili aday adaylığı başvurusu yaptı.

Daha önce AK Parti'den üç defa milletvekili aday adayı olan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, bu defa memleketi Şanlıurfa'yı değil, ikamet ettiği İzmir'i tercih etti. Dördüncü kez şansını deneyecek olan Tatlıses'in asistanı Şule Çınlama, bugün saat 16.00 sıralarında AK Parti İzmir İl Başkanlığına gitti. Burada, görevlilere başvuru evraklarını teslim eden Çınlama, "İbrahim Bey'in başvurusunu yaptım. Hayırlı olur inşallah. Zaten birkaç gün içerisinde kendisi bir basın toplantısı düzenleyecek" dedi.

2011 yılında uğradığı silahlı saldırı sonucu yaralanan ve uzun süre fizik tedavi gören İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz yıl İzmir'e taşınarak Üçyol semtinde restoran açmıştı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • HAYIR GÖRMEDİ
    1 yıl önce
    Akıllı ve yalaka hemşehrim, o da biliyor urfadan kimse tenezzül edip oy vermez.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Erdoğan Urfa Arabası İle Yaşadığı Kazayı Anlattı
Erdoğan Urfa Arabası İle Yaşadığı Kazayı Anlattı