Tek ve Tartışmasız Adayımız Erdoğan’dır

Tek ve Tartışmasız Adayımız Erdoğan'dır

Şanlıurfalı muhtarlar aşiretlerin önde gelen isimleri,kanaat önderleri,birçok sebepten dolayı bizim tek ve tartışmasız Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır.

29 Nisan 2018 - 22:42

Şanlıurfalı muhtarlar aşiretlerin önde gelen isimleri, kanaat önderleri, sivil toplum kuruluşları ve yüzlerce vatandaş bir araya gelerek, 24 Haziran seçimleri için Recep Tayyip Erdoğan’a tam destek dediler.AK Parti’nin kaleleri arasında bulunan kentlerden Şanlıurfa’da seçim çalışmaları hız kazandı. AK Parti oylarında Yüzde 97.27 ile Türkiye rekoru kıran Harran ve Akçakale olmak üzere Eyyübiye, Haliliye, Ceylanpınar ve Viranşehir’de ayrı bir heyecan yaşanıyor. Seçim çalışmalarının yüzde 100 oy hedefi ile sürdürüldüğü bölgede; AK oyların lideri ilçelerden gelerek bir arada toplantı yapan halk, tek ses, tek yürek Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Başkanlığı için tüm güçleriyle çalışmaya söz verdiler.

Düzenlenen toplantıya katılanlar adına söz alan Küçükhan Mahallesi Muhtarı İsmail Esmer, bu toplantıyı düzenlemekteki amaçlarının Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bağlılığı bir kez daha dile getirmek olduğunu bildirdi.

İsmail Esmer, Şanlıurfa halkı olarak biz muhtarlar, sivil toplum kuruluşları, kanaat önderleri ve aşiretler olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a desteğimiz tamdır. İfadelerinde bulunurken konuşmasının devamında İsmail Esmer, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte muhtarlığın saygın hale geldiğini belirterek, şunları söyledi. “Bizler hepinizin bildiği üzere muhtarlar olarak yıllardan beri Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan gelinceye kadar karakol ve nüfus müdürlüğü dışında devlet büyüklerimiz tarafından hiç dikkate alınmadık. Ama şimdi muhtarlar gerçek değerini görüyor ve görüşleri dikkate alınıyor.  Bu ve daha birçok sebepten dolayı bizim tek ve tartışmasız Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x