Temiroğlu ve Büyükkırcalı Ailesinin Acı Günü

Temiroğlu ve Büyükkırcalı Ailesinin Acı Günü

Bakır Büyükkırcalı, Hamza Büyükkırcalı'nın bacısı, Ahmet Temiroğlu, Bahaddin Temiroğlu, Celal Temiroğlu ve Mustafa Nureddin Temiroğlu’nun anneleri Rabia Temiroğlu Hakkın Rahmetine kavuşmuştur.

23 Kasım 2018 - 14:45

Merhum Ali Büyükkırcalı’nın kızı, merhum Halil Temiroğlu’ nun hanımı, merhum Mahmut Temiroğlu’nun karedeşinin hanımı, Bakır Büyükkırcalı, Hamza Büyükkırcalı, merhum Yahya Büyükkırcalı, merhum Hüseyin Büyükkırcalı’nın bacıları, Ahmet Temiroğlu, Bahaddin Temiroğlu, Celal Temiroğlu ve Mustafa Nureddin Temiroğlu’nun anneleri, Hasan ve Şevket Okumuş, Özcan ve Ali Cengiz Ölüoğlu ile Hüseyin Çamlıoğlu’nun kayın valideleri, Furkan, İbrahim ve Fatih Temiroğlu, Mustafa Ölüoğlu, İsmail ve Mehmet okumuş ile Ziya Çamlıoğlu’nun neneleri, Rabia Temiroğlu Hakkın Rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün (23.11.2018) Cuma namazına müteakiben Harran kapı camiinden alınarak, Harran kapı aile mezarlığına defnedidi.

Temiroğlu ve Büyükkırcalı Aileleri taziyeleri Yunus Emre Taziye evinde kabul edecek.Bizde Şanlıurfa 63 Haber olarak merhumeye Allahtan rahmet ailesine baş sağlığı diliyoruz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Halfeti'de Silahlı Kavga 4 Yaralı
Halfeti'de Silahlı Kavga 4 Yaralı
İŞKUR Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu
İŞKUR Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu