Tenekeci Mahmut’un Eşi Vefat Etti

Tenekeci Mahmut'un Eşi Vefat Etti

Şanlıurfa'nın gazelhan ve mevlithanlarından Merhum Tenekeci Mahmut’un eşi, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Eğitim Yayın Daire Başkanı Osman Güzelgöz’ün annesi Zeliha Güzelgöz vefat etti.

05 Haziran 2018 - 13:25 - Güncelleme: 05 Haziran 2018 - 13:56

Şanlıurfa'nın gazelhan ve mevlithanlarından Merhum Tenekeci Mahmut’un Eşi, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Eğitim Yayın Daire Başkanı Osman Güzelgöz’ün annesi Zeliha Güzelgöz vefat etti.

Merhum Tenekeci Mahmut Güzelgöz'ün Hanımı; İbrahim Güzelgöz, Osman Güzelgöz, Mehmet Güzelgöz ve Abdullah Güzelgöz, İslim Güzelgöz, Emine Güzelgöz, Meral Güzelgöz'ün, Cemile, Arife Kabakulak ve Fatma Diler'in Anneleri, A. Arif İnan'ın dayısının Eşi, Mehmet, Ahmet Kabakulak, Faik Diler'in Kayınvalideleri ZELİHA GÜZELGÖZ hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi 6 Haziran Çarşamba günü öğlen namazında Eyyubiye Mahallesi Miskinler Camiinden alınarak Harrankapı Aile Mezarlığına defnedilecek.

Güzelgöz Ailesi taziyeleri bayan ve erkekler Özlek Taziye Evinde kabul edecek.Bizde Şanlıurfa 63 Haber olarak merhumeye Allahtan rahmet ailesine baş sağlığı diliyoruz.

2018/06/2018-06-05-13-35-48.jpg

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • memduh altıngöz
    6 ay önce
    osman bey annenizin vefatını duydum çok üzüldüm allah sizlere sabır versin baki allah
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfa'da Bayan Doktor Darp Edildi
Urfa'da Bayan Doktor Darp Edildi
Doktor Saldırısının Nedeni Belli Oldu Saldırgan Tutuklandı
Doktor Saldırısının Nedeni Belli Oldu Saldırgan Tutuklandı