Tepedelen ve Arsuz Ailelerinin Mutlu Günü

Tepedelen ve Arsuz Ailelerinin Mutlu Günü

AK Parti Ceylanpınar Kadın kollları başkanı Zahide Tepedelen'in oğlu Muhammed Tepedelen ve Bahar Arsuz dünya evine girdi.

13 Ağustos 2018 - 15:54

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız ve Yönetim Kurulu üyeleri Ceylanpınar’da Tepedelen ve Arsuz ailelerinin düğün merasimine katıldı.AK Parti Ceylanpınar Kadın Kolları Başkanı Zahide Tepedelen’in oğlu Muhammed Tepedelen dün akşam görkemli bir şekilde Bahar Arsuz ile hayatını birleştirerek dünya evine girdi. Gerçekleştirilen düğüne AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, İl Yönetim Kurulu üyeleri, Ceylanpınar Kaymakamı Ahmet Karatepe, Ceylanpınar İlçe Başkanı Halid Şimşek, Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin, Tepedelen ve Arsuz ailelerinin dost ve akrabaları katıldı.

Öte yandan genç çiftin nikâh şahitleri AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız ve Ceylanpınar İlçe Kaymakamı Ahmet Karatepe oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın genç çiftlere yinelediği en az üç çocuk tavsiyesini AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız bu düğünde de yeniden vurguladı.

Başkan Yıldız düğün merasiminde yaptığı konuşmada; “ Genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum Allah mutlu mesut eylesin Cumhurbaşkanımızın da sıkça üzerinde durduğu en az üç çocuk tavsiyesini genç çiftimize tekrardan ilettik. Allah Ülkesine, vatanına bağlı hayırlı evlatlar nasip eylesin” dedi.

Bu haber 991 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Birden Ailesinin Acı Günü
Birden Ailesinin Acı Günü
Estetik mağduru kadının yüzü tanınmaz hale geldi
Estetik mağduru kadının yüzü tanınmaz hale geldi