Tepkiler Sonrası Mucurlu Yol Yapımı Durdu

Tepkiler Sonrası Mucurlu Yol Yapımı Durdu

Tepkiler Sonrası Mucurlu Yol Yapımı Durdu konu ile ilgili AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan,  Akçakale Harran-Şanlıurfa Yolu Hakkında Basın Açıklaması Yaptı.

28 Haziran 2018 - 19:44 - Güncelleme: 28 Haziran 2018 - 19:50

Tepkiler Sonrası Mucurlu Yol Yapımı Durdu konu ile ilgili AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan,  Akçakale Harran-Şanlıurfa Yolu Hakkında Basın Açıklaması Yaptı.. AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan Açıklamasında, Akçakale Şanlıurfa yoluna 2017 yılında Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü tarafından tek kat sathi kaplama asfalt yapılmış, mevsim şartları nedeniyle yolda bozulmalar meydana geldiğinden araçlara zarar vermiş ve trafikte tehlikelere sebep olmuştur.

Bu yıl Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü tarafından başlatılan çalışmayla, çift kat sathi kaplama yapılacaktı. Ancak Halkımızın aynı durumla karşı karşıya kalmaması için bugün Karayolları Genel Müdürümüz ile yaptığımız görüşme neticesinde çift kat sathi kaplama işi durdurulmuştur.

Yeni kabinemizin oluşmasından sonra Ulaştırma Bakanımız ile görüşülerek, Akçakale Şanlıurfa yolunun sıcak asfalt yapılması sürecinin takipçisi olacağız. Kamuoyuna ve halkımıza saygıyla duyurulur. İfadelerinde bulundu

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • cengiz
  11 ay önce
  yalan söyleme halil özcan size biraz para verecez deseler koşa koşa gelirsiniz icraat sıfır sizin hiçbir sözünüze güvenilmez busaatten sonra yakıtta düşecekti düşmedi akaryakıtlar komisyon başkanısın paran azalır diye düşürmediniz yazık değilmi bu millete bumillet arkanızda sizde arkanızdaki milletin yanında durun bi zahmet eksşlmessiniz
 • ağla
  11 ay önce
  ağla
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfa'da Feci Kavga 6 Ölü İşte Ölenlerin İsimleri
Urfa'da Feci Kavga 6 Ölü İşte Ölenlerin İsimleri
Kaybolan öğrencinin cansız bedeni bulundu
Kaybolan öğrencinin cansız bedeni bulundu