Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın Gözyaşları

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın Gözyaşları

İstanbul Üsküdar Lisesinde bir programa katılan Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan vefat eden babasının 48 yıl önce okula yazdığı mektup okununca gözyaşlarına boğuldu.

23 Kasım 2018 - 15:33 - Güncelleme: 23 Kasım 2018 - 15:36

İstanbul Üsküdar Lisesinde bir programa katılan Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, vefat eden babasının 48 yıl önce okula yazdığı mektup okununca gözyaşlarına boğuldu. Mektuptan haberi olmadığını belirten Bakan Pekcan, "Babamın vefatından sonra ondan mektup almış gibi oldum” dedi.

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, İstanbul Üsküdar Lisesinde bir programa katıldı. Burada Bakan Pekcan'ın daha önce almış olduğu taktir belgeleri kendisine takdim edildi. Programda bir de Bakan Pekcan için sürpriz vardı. Bakan Pekcan'ın vefat eden babası Rıza Kadayıfçı'nın 48 yıl önce okula yazdığı mektup okundu. Kadayıfçı'nın kızının başarılarından dolayı okula teşekkürlerini ilettiği mektup sahnede okundu. Mektuptan daha önce haberi olmayan Bakan Pekcan gözyaşlarına boğuldu.

“Babamın vefatından sonra ondan mektup almış gibi oldum”  

Mektup okunduğu sırada gözyaşlarını tutamayan Bakan Pekcan, “Benim babam 1998 yılında vefat etti. Babamın vefatından sonra ondan mektup almış gibi oldum. Böyle bir mektup yazdığından hiç haberim olmadı. Hiç bahsetmedi, hiç bilmiyordum. Allah rahmet eylesin” şeklinde konuştu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tatlıses: Allah kimseyi mağarada büyütmesin inşallah
Tatlıses: Allah kimseyi mağarada büyütmesin inşallah
Küçük kaymakamlar talimat yağdırdı
Küçük kaymakamlar talimat yağdırdı