TMO Şanlıurfa’dan Depoculuk Hamlesi

TMO Şanlıurfa'dan Depoculuk Hamlesi

Toprak Mahsulleri Ofisi Şanlıurfa Şube Müdürlüğü, 04 Nisan 2018 Çarşamba günü saat 15.00’de Lisanslı Depoculuk Tanıtımı ve Bilgilendirme semineri düzenliyor

30 Mart 2018 - 14:06

Toprak Mahsulleri Ofisi Şanlıurfa Şube Müdürlüğü, Lisanslı Depoculuk Tanıtımı ve Bilgilendirme semineri düzenliyor. Toprak Mahsulleri Ofisi Şanlıurfa Şube Müdürü Abdurrahman GÜNEŞ, “04 Nisan 2018 Çarşamba günü saat 15.00’da GAP TEAM Eğitim salonunda düzenleyeceğimiz toplantıda, İlimizde faaliyete geçirilecek olan Lisanslı Depoculuğun çiftçilerimiz ve tarım sektöründeki paydaşlar için önem ve faydası anlatılacak.” Dedi.

Toprak Mahsulleri Ofisi Şanlıurfa Şube Müdürlüğü tarafından, GAP TEAM Eğitim salonunda gerçekleşecek olan tanıtım ve bilgilendirme toplantısında çiftçilere ve tarım sektörünün paydaşlarına bilgi verilecek.

TMO Şanlıurfa Şube Müdürü Abdurrahman GÜNEŞ, açıklamasına şöyle devam etti;"TMO tarafından başlatılan “Depoculuk Hamlesi” ile tam otomasyonlu, modern ve teknolojik depolar inşa edilerek ülkemizin depo açığı giderilecek, kalkınma ve milli ekonomimize de katkı sağlanmış olacaktır. Tarımsal ürünlerde fiyat istikrarını sağlamak, üretici, tüccar ve sanayiciye getirdiği avantajlar, TMO Genel Müdürlüğü, Lisanslı Depoculuk Şube Müdürlüğümüz tarafından verilecek olan Lisanslı Depoculuk Tanıtımı ve Bilgilendirme seminerine ilimizdeki çiftçilerimiz ve tarım sektörünün paydaşları davetlidir." şeklinde konuştu.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Akçakale'de Amca Yeğenini Öldürdü
Akçakale'de Amca Yeğenini Öldürdü