TOÇ BİR SEN Şanlıurfa Şubesinde Kan Değişimi

TOÇ BİR SEN Şanlıurfa Şubesinde Kan Değişimi

Memur Sen'in tarım kolu olan TOÇ BİR SEN Şanlıurfa (Tarım Orman Çalışanları Birliği) şubesi seçime gitti iki adayın yarıştığı seçimi delegelerin oyları ile Salih Şıtıl seçildi

13 Ağustos 2018 - 12:23 - Güncelleme: 25 Ekim 2018 - 12:26

Memur Sen'in tarım kolu olan TOÇ BİR SEN Şanlıurfa (Tarım Orman Çalışanları Birliği) şubesi seçime gitti iki adayın yarıştığı seçimi delegelerin oyları ile Salih Şıtıl seçildi. Tarım, Orman ve Çevre Çalışanları Birliği Sendikası (Toç Bir-Sen) Şanlıurfa 4. Olağan Genel Kurul seçimleri yapıldı. Yapılan seçim ile kan değişimi ile seçimi Salih Şıtıl kazandı.

Gap Tarımsal Eğitim Merkezi toplantı salonunda yapılan seçimlerde, Divan Kurulu’nun oluşturulmasının ardından kürsüye çıkan TOÇ-BİR-SEN Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Kılıç bir konuşma yaptı. Konuşmada ahrete intikal eden Memur- Sen kurucusu M.Akif İnan ve TOÇ-BİR-SEN’in kuruluşunda ve sendikacılıkta emeği geçmiş Serdar Güllüoğlu’nun yanı sıra diğer ahrete göçmüş sendikacıları rahmet ve minnetle andı.

850 üyeyi temsil eden 100 delege oy kullandı. 3 dönemdir kurucu başkan olan Mehmet Kılıç’ın katılmadığı seçimde, Salih ŞITIL ve Halil HATİPOĞLU’nun listeleri yarıştı. 100 delegeden 64 delegenin oyunu alan Salih Şıtıl alırken, 32 delegenin oyunu da Halil Hatipoğlu aldı.

TOÇ BİR SEN Şanlıurfa il Başkanlığına seçilen Salih Şıtıl yönetim kurulu adına yaptığı açıklamada, Sendikamızın Değerli Üyeleri; Malumunuz 12.08.2018 tarihinde sendika tarihimizde nadir görülen büyük bir katılım ve coşku ile Genel Kurulumuzu gerçekleştirdik. Öncellikle geçmiş dönemlerde sendikamızın bugünlere gelmesinde emeği geçen, yönetim ve çeşitli kademelerinde görev alan bütün arkadaşlarımıza şükranlarımızı sunarız. Bu süreçte varsa kırgınlıkları bir kenara bırakıp, hep beraber birlik beraberlik içinde, el ele verip gücümüz dahilinde bütün üyelerimizin her türlü sorunlarına çözüm arayışı içerisinde olacağımızdan hiç kuşkunuz olmasın. Rabbim; bizleri bu göreve layık gören üyelerimize karşı mahcup etmesin. Yükümüzü hafifletsin, gücümüzü artırsın. İfadelerinde bulundu.

 TOÇ-BİR-SEN Şanlıurfa Şube yönetimi şu isimlerden oluştu.

1- Kırsal Kalkınma Şubesinden Salih Şıtıl Başkan

2-Şube Başkan Vekili: Karaköprü İlçe Tarımdan İ.Halil DENİZ

3- Muvzuat ve Toplu Sözleşmeden Sorumlu, Orman Bölge Müdürlüğünden, Mustafa KIZILOĞLU

4- Mali İşler Sorumlusu, Haliliye İlçe Tarım Müdürlüğünden, Yakup YILDIRIM

5-Teşkilatlanmadan Sorumlu Bitkisel Üretim Şubesinden, Remezan ARSLAN

6-Basın ve İletişimden Sorumlu,Toprak Mahsulleri Ofisinden Abdurrahman BAĞLI

7-Eğitim ve Sosyal işlerden Sorumlu,Viranşehir İlçe Tarım Müdürlüğünden, İbrahim ŞEYHMUSOĞLU

 

2018/08/2018-08-13-12-40-42.jpg
2018/08/2018-08-13-12-40-45.jpg
2018/08/2018-08-13-12-41-02.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
6 Kişinin Öldüğü Silahlı Kavga Kamerada
6 Kişinin Öldüğü Silahlı Kavga Kamerada
Haliliye'de Ekmek İsrafı Önleniyor
Haliliye'de Ekmek İsrafı Önleniyor