Toru Ailesi Taziyeleri Kabul Ediyor

Toru Ailesi Taziyeleri Kabul Ediyor

Şanlıurfa’da geçtiğimiz gün geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren 25 yaşındaki Ahmet Toru için taziye ziyaretleri sürüyor.

10 Ağustos 2017 - 15:28

Şanlıurfa’da geçtiğimiz gün geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren Kanal Urfa'nın sahibi İbrahim Toru'nun yeğeni 25 yaşındaki Ahmet Toru için taziye ziyaretleri sürüyor.

Taziye ziyaretleri kapsamında, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu ve İl Jandarma Alay Komutanı Nuri Öztürk kederli aileye başsağlığı dileyerek meydana gelen kazada araçta ağabeyi Ahmet Toru ile birlikte olan ve kazadan hafif sıyrıklarla kurtulan minik Abdulkadir ile acılı baba Cuma Toru'ya başsağlığı dileklerini iletti. Yeğeni Ahmet Toru'yu kazada kaybetmenin acısını yaşadıklarını dile getiren Kanal Urfa Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Toru, tek tesellilerinin aynı araçta bulunan minik Abdulkadir'in olaydan sağ kurtulmasının olduğunu söyledi. Toru, acılarını paylaşmak üzere taziye ziyaretinde bulunan Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu ve İl Jandarma Alay Komutanı Nuri Öztürk'e teşekkürlerini sundu. Ağabeyini kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan ve vatani görevini yapmak üzere Kocaeli Kandıra'da bulunan Mehmet Toru ise olay sonrası İl Jandarma Alay Komutanı Nuri Öztürk'ün girişimleri sonucu yapılan görüşmeler sonrası birliğinden izin alarak baba evine ağabeyinin cenazesine geldi. Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, taziye ziyaretinde acılı aileye başsağlığı dileyerek minik Abdulkadir'e çeşitli oyuncaklar verdi ve bir süre onunla ilgilendi. İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu da, baba Cuma Toru'ya taziye dileklerini ileterek Allah geride kalanlara sabırlar versin dedi.

İl Jandarma Alay Komutanı Nuri Öztürk ise, yaşanan olayın son derece acı olduğunu belirterek kederli Toru Ailesi'ne taziye dileklerini iletti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ekinci Siverek kırsalında ziyaretlerde bulundu
Ekinci Siverek kırsalında ziyaretlerde bulundu
PKK'nın finans kaynağı sigara kaçakçılığına büyük darbe
PKK'nın finans kaynağı sigara kaçakçılığına büyük darbe