Turan, Hayati Harrani İmam Hatip Ortaokulunu Ziyaret Etti
Reklam
Reklam

Turan, Hayati Harrani İmam Hatip Ortaokulunu Ziyaret Etti

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, Eyyübiye deki Hayati Harrani İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek okulda görev yapan öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı

23 Kasım 2017 - 13:22

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, Eyyübiye deki Hayati Harrani İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek okulda görev yapan öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı.

Öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelen Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan kendilerinden burada görev yaptıkları süre içerisinde fedekarlıktan kaçınmadan çalışmalarını istedi.

Şanlıurfa gibi genç nüfusu ve öğrenci nüfusu yoğun bir ilde öğretmenlik görevini yapmanın güçlüğünün farkında olduklarını belirten Turan, idareci olarak, öğretmen olarak buradaki çocukların kendilerine ihtiyaçları olduğunu unutmadan, onları şer odaklarının eline düşürmeden vatana ve millete faydalı birer birey olarak yetiştirmenin hem vicdani hem de vatani bir görev olduğunu belirtti.

İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan ziyaret sonunda öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayarak, kendilerine karanfil verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Süleyman Uslu, Biga Doğa Koruma ve Milli Parklar Şefliğine Atandı
Süleyman Uslu, Biga Doğa Koruma ve Milli Parklar Şefliğine...
11 Nisan Külliyesine Osmanlı ve Selçuklu mimarisi
11 Nisan Külliyesine Osmanlı ve Selçuklu mimarisi