Türk Yıldızları Şanlıurfa’da Stant Açtı

Türk Yıldızları Şanlıurfa’da Stant Açtı

Türk Yıldızları Akrobasi Ekibi’nin faaliyetlerine ilişkin tanıtım ve lisanslı ürünlerinin satışının yapıldığı Türk Yıldızları ürün satış aracı, Şanlıurfa’da stant açtı.

16 Kasım 2018 - 10:00

Dünyada sekiz süpersonik savaş uçağıyla gösteri yapan tek akrotim olan Türk Yıldızları Akrobasi Ekibi’nin faaliyetlerine ilişkin tanıtım ve lisanslı ürünlerinin satışının yapıldığı Türk Yıldızları ürün satış aracı, Şanlıurfa’da stant açtı.Nefes kesen gösterileriyle büyük beğeni toplayan Türk Yıldızları Akrobasi Ekibi’nin faaliyetlerine ilişkin tanıtım ve lisanslı ürünlerinin satışının yapıldığı TY- Store Tırı, hesaplı ve kaliteli alışveriş imkânı sunan Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin davetlisi olarak Şanlıurfa’ya getirildi.

Ulusal ve uluslararası geniş marka karmasına sahip olan Piazza AVM’nin otoparkında 17-18 Kasım tarihlerinde stant açılan tırda, Türk Yıldızları Akrobasi Ekibi’nin lisanslı ürünlerinin tanıtımı ve satışı yapıldı. Piazza ziyaretçilerinin yoğun ilgi gösterdiği TY- Store Tırı ürün satış sorumluları, elde edilen gelirin şehit olan personel aileleri ve gazilere destek sağlayan Kartal Vakfı’na aktarıldığını söyledi.

Türk Hava Kuvvetleri ve Türk Silahlı Kuvvetleri adına Türkiye Cumhuriyeti’ni temsilen kurulan tek akroteam olduğu için çok özel olan Türk Yıldızları, Türk halkının silahlı kuvvetlere olan güven duygusunu pekiştirerek gençlerin havacılığa olan sevgisini artırmayı amaçlıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Halfeti'de Silahlı Kavga 4 Yaralı
Halfeti'de Silahlı Kavga 4 Yaralı
İŞKUR Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu
İŞKUR Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu