Türkiye Finans’tan Şanlıurfa’ya Yeni Şube

Türkiye Finans'tan Şanlıurfa'ya Yeni Şube

Şube ağını büyüten Türkiye Finans Şanlıurfa’da yer alan 4’üncü şubesini 26 Kasım’da hizmete soktu böylelikle Türkiye genelinde toplam 66 ilde 302 şubeye ulaştı.

27 Kasım 2018 - 13:26 - Güncelleme: 27 Kasım 2018 - 13:29

Hayata Katılım Bankası stratejisi ile büyümesini sürdüren ve şube ağını büyüten Türkiye Finans, Şanlıurfa’da yer alan 4’üncü şubesini 26 Kasım’da hizmete soktu. Türkiye Finans, Şanlıurfa’daki yeni şubesi ile Türkiye genelinde toplam 66 ilde, 302 şubeye ulaştı.

‘’Hayata Katılım Bankası’’ stratejisi ile kurum kimliğini yenileyen Türkiye Finans, bu stratejiyi yeni şubeler, yenilikçi ürün ve hizmetlerle desteklemeye devam ediyor. 2018 yılı başından itibaren toplam 15 yeni şube açan Türkiye Finans Şanlıurfa’da açtığı 4’üncü şubesi ile Türkiye genelindeki şube sayısını 66 ilde 302’ye çıkardı.

Türkiye Finans yıl sonuna kadar hem ticari ve hem de perakende şube ağına toplamda 4 yeni şube eklemeyi planlıyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Türkiye Finans Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Necati Özdeniz, “Şubelerimizi dağıtım ağımızın en önemli kanallarından biri olarak görüyoruz. Bu nedenle 2018 yılsonuna kadar şubeleşmeye devam edeceğiz. Yeni açılacak şubeler ile daha fazla noktada müşterilerimize hizmet verip ağımızı büyüteceğiz. Yurtiçinde portföy kalitemizden ödün vermeden pazar payımızı artırmayı; inovatif ürün ve hizmetlerle, iyi yetişmiş insan kaynağımızla ve yeni şubeler ile mükemmel müşteri deneyimi sağlayarak hedeflerimize ulaşmayı planlıyoruz.”“Hayata Katılım Bankası” stratejisini benimseyen Türkiye Finans, müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren ve onların hayatlarını kolaylaştıran yenilikçi ürünleriyle hizmet vermeye devam edecek.İfadelerinde bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da Özel Okul Kapatıldı
Şanlıurfa'da Özel Okul Kapatıldı
Şanlıurfa’da Petrol İstasyonuna Haciz 10 Gözaltı
Şanlıurfa’da Petrol İstasyonuna Haciz 10 Gözaltı