TYB Şanlıurfa’nın Konuğu Beyazgül Oldu

TYB Şanlıurfa'nın Konuğu Beyazgül Oldu

Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) Şanlıurfa Şubesinin Cuma Sohbetleri konuğu AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Zeynel Abidin Beyazgül Oldu

16 Şubat 2019 - 21:37

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) Şanlıurfa Şubesinin Cuma Sohbetleri konuğu oldu.

Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) Şanlıurfa Şubesi, bu hafta Türkiye Noterler Birliği 2. Başkanı, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı görevlerinde de bulunmuş olan AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av.Zeynel Abidin Beyazgül’ü ağırladı. Uzun uzun sohbet eden AK Başkan adayı Beyazgül, TYB üyelerinin şehrin geleceği ile ilgili düşüncelerinin kendileri için çok önemli olduğunu söyledi.

Değerli Katkıları İçin Teşekkür

Seçim çalışmalarına gece gündüz demeden devam ettiklerini belirten AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av.Zeynel Abidin Beyazgül,“Bu akşam Türkiye Yazarlar Birliği Şanlıurfa Şube Başkanı Doç.Dr. Mahmut Kaya ve Yönetim Kurulu üyeleri Cuma Ağaç, EyyüpAzlal, S.Ahmet Kaya ve çok sayıda TYB üyesi ile bir araya geldik.Yazarlarımızın şehrin geleceği ile ilgili düşünceleri bizler için çok önemli. Değerli katkıları için teşekkür ederim” dedi.

TYB İle Her Türlü İşbirliğine Açık Olacağız

Şanlıurfa ve dünya gündemi ile ilgili açıklamalarda bulunarak yazarlara ve kültür insanlarına büyük önem verdiğini belirten AK Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, 31 Mart yerel seçimlerini kazanması halinde Şanlıurfa’da edebiyatın ve kültürel faaliyetlerin geliştirilmesi için türel faaliyetlerin geliştirilmesi için Türkiye Yazarlar Birliği Şanlıurfa Şubesi ile ortak projeler gerçekleştirme noktasında her türlü işbirliğine açık olacaklarını söyledi.

Urfa İlim, İrfan Şehri Oldukça Toplum Da Kemale Erecektir

TYB Şanlıurfa Şube Başkanı Doç. Dr. Mahmut Kaya ise,AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. ZeynelAbidin Beyazgül’e teşekkür ederek, “Şehrimizin birçok alanda problemleri mevcut ancak en temelde eğitim, işsizlik, yoksulluk ve kültür sanat ön plana çıkan sorunlardır. Urfa ilim, irfan şehri oldukça toplum da kemale erecektir. Bu anlamda yöneticiliğe talip olanların bunu önemsemesi şehrin maddi ve manevi kalkınmasını birlikte planlaması lazımdır. Ayrıca şehrin entelektüel insanlarının yönetim süreçlerine katılımı ve görüşlerine değer verilmesi şehrin sosyoloji kültürel inşası açısından faydalar sağlayacaktır” diye konuştu.

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av.Zeynel Abidin Beyazgül, gecenin sonundakendisine yöneltilen soruları cevapladı

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Akçakale'de Amca Yeğenini Öldürdü
Akçakale'de Amca Yeğenini Öldürdü