Uçaksavar kavşağında 1 kişinin öldüğü kavgada Avukat...

Uçaksavar kavşağında 1 kişinin öldüğü kavgada Avukat Tutuklandı

Şanlıurfa Uçaksavar Kavşağında Yaklaşık 30 Kişinin Karıştığı Kavgada Avukat Mehmet Ali Köseoğlu nefsi müdafaa sonucu ölüme sebep olduğu için tutuklandı.

11 Ekim 2017 - 20:47 - Güncelleme: 03 Eylül 2018 - 15:06

Şanlıurfa Uçaksavar Kavşağında haciz davası nedeni, Yaklaşık 30 kişinin karıştığı kavgada silah, bıçak, taş ve sopalar kullanılmış 4 kişi yaralanmış ve Ahmet Salar Ölmüştü. Av. Gürkan Altun yaptığı açıklama, Şanlıurfa Haliliye Yenişehir Mahallesi Uçaksavar kavşağında alacak davası ve haciz işlemleri nedeniyle avukatlık bürosunda yaşanan silahlı kavgada 1 kişi hayatını kaybetmiş 3 kişi de yaralanmıştır. 4 Ekim’de meydana gelen bu olayın soruşturmasının sonunda ne yazık ki saldırıya uğrayan meslektaşımız nefsi müdafaa sonucu ölüme sebep olduğu için tutuklanmıştır" dedi.

Topluma 'silahlarınızı bırakın' çağrısı

Gürkan Altun, son olarak silahsızlanma çağrısı yaparak, şöyle dedi: “Elma, armut, çekirdek gibi satılan, av tüfeği görünümündeki pompalı tüfeklerin, cinayet aletlerinin bir an önce satışının yasaklanmasını, pazardan kaldırılmasını diliyoruz. Aksi halde bu haberleri her gün alırız. Toplumun bir an önce kavga ortamından barış ortamına geçmesini diliyor ve herkese silahlarını terk etmeye davet ediyoruz.Dedi

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kız kardeşinin evlenmesine aracı olan şahsı öldürdü
Kız kardeşinin evlenmesine aracı olan şahsı öldürdü
Otomobil Köprüden Uçtu 2 Yaralı
Otomobil Köprüden Uçtu 2 Yaralı