Ülkü Ocakları Şanlıurfa, Hareketin Lideri Devlet Bahçelidir

Ülkü Ocakları Şanlıurfa, Hareketin Lideri Devlet Bahçelidir

Şanlıurfa Ülkü Ocaklarında il teşkilatında MHP ve Ülkücü görüşün önde gelenleri bir araya geldi.Ülkü Ocakları Şanlıurfa İl Başkanı Bakır Bostancı,Hareketin Lideri Devlet Bahçeli’dir.Dedi

08 Ocak 2018 - 01:02 - Güncelleme: 08 Ocak 2018 - 01:37

Şanlıurfa Ülkü Ocaklarında il teşkilatında MHP ve Ülkücü görüşün önde gelenleri bir araya geldi. Ülkü Ocakları Şanlıurfa İl Başkanı Bakır Bostancı, Davetimize icabet ederek Bizleri kırmayan Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilat Başkanı  İbrahim ocakoglu’na Haliliye ilçe Başkanımız ve Üst kurul delegemiz Sayın Osman Karaağaç’a Milliyetçi Hareket partisi İl Başkan yardımcıları Hasan Cihat işler ve Mehmet Demirala Milliyetçi Hareket Partisi Müdürümüz sayın Ahmet Tahtasız’a Geçmiş Dönem Ocak Başkanlarımızdan Mustafa Nargülü ile Mehmet Arpacı’ya Teşkilatımızın emektarlarından Osman Bagmancı Veli Bademci,  Mustafa Tacir,  Ali Yorgancı’ya,  Erkan Göncü’ye Mustafa Karaağaç’a Teşekkürlerimi sunarım.

Bostancı; Birlik ve beraberlik içerisinde Ülkücü ve Milliyetçi Hareketin Başarısı için Elimizden gelenin en iyisini Gece Gündüz demeden Davamız için Çalışacağız Hep bir ağızdan Haykırıyoruz. Hareketin Lideri Devlet Bahçeli’dir.Dedi. (Şanlıurfa 63 Haber)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa ve İlçelerinde Elektrik Kesintisi Yaşanacak
Şanlıurfa ve İlçelerinde Elektrik Kesintisi Yaşanacak
Başkan Yalçınkaya'dan Başkan Güler'e Ziyaret
Başkan Yalçınkaya'dan Başkan Güler'e Ziyaret