Ülkücü Gençlerden Güler’e Ziyaret

Ülkücü Gençlerden Güler'e Ziyaret

MHP Şanlıurfa'dan Milletvekili aday adayı Enes Yılmaz beraberinde Ülkü Ocakları üyeleri Rıdvan Süzen, İbrahim Halil Sinici, Saddam Çiftçi ve Murat Kaya Mehmet Kamil Güler’i ziyaret ettiler

11 Mayıs 2018 - 15:13 - Güncelleme: 12 Mayıs 2018 - 15:31

MHP’den Şanlıurfa Milletvekili aday adayı olan Ülkü Ocakları Başkan Yardımcısı Enes Yılmaz ve ülkücü gençler Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Kamil Güler’i ziyaret etti.

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak Milletvekili genel seçimlerinde MHP’den aday adaylığına yoğun müracaat oldu. Şanlıurfa Ülkü Ocakları il Başkan Yardımcısı Enes Yılmaz’da MHP’den aday adaylığına müracaat etti. Şanlıurfa Ülkü Ocakları il Başkan Yardımcısı ve MHP Şanlıurfa'dan Milletvekili aday adayı Enes Yılmaz beraberinde Ülkü Ocakları üyeleri Rıdvan Süzen, İbrahim Halil Sinici, Saddam Çiftçi ve Murat Kaya Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Kamil Güler’i ziyaret ettiler.Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Kamil Güler ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ülkü ocaklarında gençlerin vatanına, bayrağına devletine, milletine ,örf ve ananelerine  bağlı, uyuşturucu başta olmak üzere her türlü kötü alışkanlıklardan uzak pırıl pırıl gençlerin yetiştiğini Enes Yılmaz ve arkadaşlarının buna en güzel örnek olduğunu belirtti.

Şanlıurfa Ülkü Ocakları il Başkan Yardımcısı Enes Yılmaz’da MHP’den Şanlıurfa Milletvekilliği için aday adayı oldum. Büyüklerimize ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Onların düşünce ve fikirlerinden istifa ediyoruz. Bu çerçevede Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Kamil Güler’i ziyaret ettik. Ziyaretimizde geçmişten bugüne Şanılurfa’yı konuştuk. Ülkücü hareketin Şanlıurfa’da geçmişten bugüne çok onurlu ve büyük bir geçmişi var. bizde bunu devam ettiriyoruz.Dedi.

Ziyarette ülkücü gençler Rıdvan Süzen, İbrahim Halil Sinici, Saddam Çiftçi ve Murat Kaya’da kamu kurum ve kuruluşlarında yapılan haksız uygulamalar ile ilgili görüşlerini belirterek Devletin temsilcisi kurumların vatandaşlarına eşit, adil ve hakkaniyet içinde davranması, atamalarda ve işçi alımlarında hak edenin ve liyakata göre alımların yapılmasının halkın devlete olan güvenini artıracağını,  özellikle bu konulara dikkat edilmesi gerektiğini siyasileri  yetkilileri her fırsatta bilgilendirmeye çalıştıklarını belirttiler.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'nın İki İlçesi İçme Suyuna Kavuşacak
Şanlıurfa'nın İki İlçesi İçme Suyuna Kavuşacak
Yeni Hayvan Pazarında Hummalı Çalışma
Yeni Hayvan Pazarında Hummalı Çalışma