Ulusal ve Yerel Gazeteciler Sosyal Çalışmaları İnceledi-Videolu...
Reklam
Reklam

Ulusal ve Yerel Gazeteciler Sosyal Çalışmaları İnceledi-Videolu Haber

Ulusal ve yerel gazete ile televizyonların temsilcileri Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Engelliler koordinasyon merkezini gezdi

18 Kasım 2017 - 23:37

Ankara ve İstanbul'dan Şanlıurfa'ya gelen Ulusal ve Yerel gazete ile televizyonların temsilcileri İlk olarak Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Engelliler koordinasyon merkezini gezdi. Ulusal gazete ve televizyonların temsilcileri, Engelliler Koordinasyon ve Yaşam merkezi ile gıda bankası, lojistik depo ve giyim bankasını gezerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Sabah saatlerinden itibaren kente gelmeye başlayan gazeteciler ve köşe yazarları, ilk olarak Engelliler Koordinasyon ve Yaşam Merkezini gezdi.

Heyete Sanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar bilgi verirken, Gazeteciler, Engelliler basketbol takımının antrenman çalışmalarını, el sanatları atölyesi ile okuma kurslarını gezdi. Öğrencilerle sohbet eden gazeteciler, Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar'dan engellilere yönelik yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Dama grubunun seslendirdiği türkülere eşlik eden gazeteciler ve köşe yazarları, Engelliler Koordinasyon ve Yaşam Merkezinin ardından Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan gıda bankası ve giyim bankasını gezdi. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin verdiği hizmetlerinin önemine değinen Gazeteciler, daha sonra Şanlıurfa'nın tarihi ve turistik yerlerini gezdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Antalya'da şüpheli ölüm
Antalya'da şüpheli ölüm
17 iş yerini dolandıran şüpheliler yakalandı
17 iş yerini dolandıran şüpheliler yakalandı