Üniversite Eğitim ve Tanıtım Fuarları Öğrenciler ile...

Üniversite Eğitim ve Tanıtım Fuarları Öğrenciler ile Buluşacak

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Üniversite Eğitim ve Tanıtım Fuarları 30-31 Ekim’de Şanlıurfa’da öğrenciler ile buluşacak.

23 Ekim 2017 - 22:34

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Üniversite Eğitim ve Tanıtım Fuarları 30-31 Ekim’de Şanlıurfa’da öğrenciler ile buluşacak. Türkiye’nin birçok ilinde her yıl gerçekleşen ve üniversite adaylarını tek çatı altında toplayan “Üniversite Eğitim ve Tanıtım Fuarları” başlıyor. Türkiye genelinde on altı ayrı fuara katılacak olan Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) bu kapsamda, üniversite adaylarına destek olmaya hazırlanıyor.

Üniversite adaylarına tek çatı altında bir çok üniversiteye ulaşma imkanı sunacak olan fuarlarda HKÜ’de yerini alacak. Bununla birlikte öğrencilerin her zaman yanında olan HKÜ, üniversite eğitim fuarlarında binlerce aday öğrenci ile bir araya gelerek uzman danışmanlarıyla öğrencileri bilgilendirecek.

İlk durak Hatay oldu

Türkiye genelinde vakıf ve devlet üniversitelerini bir araya getirecek olan fuarlarda HKÜ’nün ilk durağı Hatay oldu. İki gün sürecek olan Hatay fuarının ardından 30-31 Ekim’de Şanlıurfa, 2-3 Kasım’da ise Gaziantep'te öğrencilerle buluşacak.

Yaklaşık 2 ay boyunca ülke genelindeki 16 eğitim ve tanıtım fuarına katılacak olan HKÜ'nin, yer alacağı bazı fuarlar ve tarihleri ise şöyle açıklandı: "6-7 Kasım’da Antakya, 9 Kasım’da İskenderun, 4-5 Aralık’ta Gaziantep, 7-8 Aralık’ta Şanlıurfa, 21-22 Aralık’ta Mersin, 25-26 Aralık Adana’da gerçekleşecek olan fuarlarda yetkili personeli ve uzman danışmanlarıyla üniversite adayları ile buluşacağız."

Uzman Danışmanlar Bilgi Verecek

Hasan Kalyoncu Üniversitesi hakkında detaylı bilgi alacak olan öğrenciler, bu organizasyonlarda öğrenciler üniversitenin fakülteleri, bölümleri, akademisyenleri, burs, spor, sosyal olanakları, üniversitenin sunduğu imkanlar gibi pek çok konuda bilgi edinebilecek. Uzman danışmanlar ile yüz yüze görüşme imkanı bulacak öğrenciler, her türlü sorularına cevap alabilecek.

Ayrıca fuarlarda öğrencilere, çeşitli hediyeler de verilecek.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da kadın kılığına girerek saklanan tacizci yakalandı
Şanlıurfa'da kadın kılığına girerek saklanan tacizci...
Yaşlı kadını 100 bin TL dolandırdılar
Yaşlı kadını 100 bin TL dolandırdılar