Üniversite Tercih ve Tanıtım Fuarına yoğun ilgi

Üniversite Tercih ve Tanıtım Fuarına yoğun ilgi

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ), “Eğitimin Hayat Boyu Seninle” sloganı İlk durağı Hatay olan HKÜ’nün ikinci rotası ise Şanlıurfa oldu.

31 Ekim 2017 - 16:23

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ), “Eğitimin Hayat Boyu Seninle” sloganı İlk durağı Hatay olan HKÜ’nün ikinci rotası ise Şanlıurfa oldu. Türkiye'nin birçok ilinden, Hatay ve Şanlıurfa’da düzenlenen "Üniversite Tercih ve Tanıtım Fuarına katılan üniversiteler, öğrenciler ve öğretmenlerle buluştu. Türkiye’nin dört bir yanından üniversite adaylarını tek çatı altında buluşturan fuara katılan Hasan Kalyoncu Üniversitesi, üniversite adayları ve öğretmenler tarafından büyük ilgi gördü.

Üniversite tercih fuarına gelen adaylar HKÜ yetkilileriyle yüz yüze görüşerek; fakülteler, yüksekokullar, bölümler, kontenjanlar, burslar, indirimler, derece bursları, uluslararası değişim programları, yurtdışı eğitim olanakları, çift anadal, yandal, yatay/dikey geçiş gibi konularda detaylı bilgiler aldı.Her yıl yenilenen tanıtım materyalleri ile ziyaretçilerin dikkatlerini çeken HKÜ, Hatay ve Şanlıurfa’da gerçekleştirilen eğitim fuarında öğrencilerin ve rehber öğretmenlerin ilgi odağı oldu.

Eğitim fuarında birçok Devlet ve Vakıf Üniversitesi yer alırken, Hasan Kalyoncu Üniversitesi standını ziyaret eden öğrencilere, öğrenci velilerine ve rehber öğretmenlere üniversite hakkında tanıtıcı bilgiler verildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ertekin Ailesinin Acı Günü
Ertekin Ailesinin Acı Günü
Tenis Oyun Dünyası Açılışa Gün Sayıyor
Tenis Oyun Dünyası Açılışa Gün Sayıyor