Ünlü Moda Tasarımcısı Çoban Stilist HARÜSEM’i ziyaret etti

Ünlü Moda Tasarımcısı Çoban Stilist HARÜSEM'i ziyaret etti

Şanlıurfalı ünlü moda tasarımcısı “çoban stilist” lakaplı Mustafa ŞAHİN HARÜSEM ziyaret etti.

07 Eylül 2016 - 14:29

Şanlıurfalı ünlü moda tasarımcısı “çoban stilist” lakaplı Mustafa ŞAHİN Harran Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Uygulama Araştırma Merkezini (HARÜSEM) ziyaret etti.

Daha önce Şanlıurfa Balıklıgöl’de ve Türkiye'nin en büyük Arkeoloji Müzesi olan Şanlıurfa müzesinde defileler düzenleyen Şanlıurfalı ünlü moda tasarımcısı “çoban stilist” lakaplı Mustafa ŞAHİN Harran Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Uygulama Araştırma Merkezini (HARÜSEM) ziyaret etti. Görüşmede HARÜSEM tarafından Ekim ayı içerisinde açılması planlanan moda tasarım eğitimiyle ilgili konular ele alındı.

Görüşme sonrasında HARÜSEM Müdürü Doç. Dr. Celal AĞAN, ünlü stilist Mustafa ŞAHİN ve ressam Yrd. Doç. Dr. Hatice Kübra ERGİN’in destekleriyle üniversite olarak şehre farklı bir açıdan daha katkı sağlamak istediklerini belirtti.

Ünlü stilist Mustafa ŞAHİN ise bu çalışmayla güzel şehir Şanlıurfa’daki genç yetenekleri keşfetmek ve memleketine hizmet etmek istediğini söyledi. Söz konusu eğitimde tasarım, çizim, kalıpçılık, kesim ve dikim kursları verilecek olup, ilgilenenlerin Harran Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Uygulama Araştırma Merkezine başvurmaları gerekmektedir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Millet, Adaylarını Bağrına Bastı
Millet, Adaylarını Bağrına Bastı
Akay ve Ayhan’a Akçakale'de Görkemli Karşılama
Akay ve Ayhan’a Akçakale'de Görkemli Karşılama