Urfa’da Bu Sitede Aidatı Geciktiren Faiz Ödüyor

Urfa'da Bu Sitede Aidatı Geciktiren Faiz Ödüyor

Şanlıurfa’da Bir sitede Aidatını geciktiren site sakinleri hem avukatlık oluyor hemde aidatı faizi ile ödemek zorunda kalıyor

13 Aralık 2018 - 01:20 - Güncelleme: 18 Aralık 2018 - 15:56

Şanlıurfa da Bir sitede ilginç uygulama Şanlıurfa’da Bir sitede Aidatını geciktiren site sakinlerini site yönetimi tarafından avukata gönderilerek hem avukatlık ücreti hem faiz alınıyor.şayet belirtilen süre içerisinde ödeme yapılmadıyda ayrıca icra masrafları site sakininden tahsil ediliyor.

Karaköprü'de bulunan Ceylan Park site sakinleri böyle bir uygulama ile ilk defa karşılaştık diyerek yönetim keyfi uygulama yapıyor dedi.Daha aybaşı gelmeden maaş almadan böyle bir işlemle karşılaştık verilen süre 3 gün ödeme yapmadığımız takdirde ayrıca icra masrafları da üstümüze binecek dediler.

Aylık 360 Tl aidat ay ortasında memurun cebinde olmayabiliyor maaş sonrası böyle bir uygulama olsa anlardık ama yönetim ve avukat tamamiyle art niyetli dediler.

2018/12/2018-12-18-15-56-51.jpg

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • OKTAY VARDAR
  7 ay önce
  ARKADAŞLAR TOKİ YÖNETİMİDE AYNI UYGULAMAYI UYGULUYOR İLİMİZ SAHİPSİZ KİMSE BU UYGUYAMAYA DUR DİYEMİYOR YETKİLİLERDEN BU DURUMA EL ATMALARI BEKLİYORUZ TOKİNİN ŞANLIURFADA 3500 KONUTU VAR BU KONUTLARDAN HER AY 105 TL AYDAT ALİYOR HER AY TOKİ YÖNETİMİN CEBİNE 367.500 TL PARA AKTARILIYOR BUNA DUR DİYECEK KİMSE YOKMU ALLAH RIZASI İÇİN...
 • M.y
  7 ay önce
  360 TL ödiyemiyorsanız ne işiniz var 600 milyarlık dairede ,sırf hava atmak için o sitede oturuyorsunuz yemiyorsa gidin sülemaniyede oturun ,o sitenin gideri var köydeki ev değil ,jeneratörü var,temizliği var ,elektriği var ,su gideri var ,kapıcı var ,kapıcı SGK sı var varda var ,Bina yönetimi haklı tabiki 30 TL aidatı olan binada var ,gidin orda da oturabilirsiniz .
 • Memet ali
  7 ay önce
  Aidati ödemeyenler gitsinler yakubiyede otursunlar orada,da ev var
 • Mehmet erdoğan
  7 ay önce
  Şanlıurfa da tokinin site yönetimide aynı uygulama var
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa Valiliğinden Ceylanpınar Patlaması Açıklaması
Şanlıurfa Valiliğinden Ceylanpınar Patlaması Açıklaması
Ceylanpınar'da Patlama 4 Kişi Yaralandı
Ceylanpınar'da Patlama 4 Kişi Yaralandı